Od 7 do 9 grudnia będą się odbywały w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je zespół Mocni w Duchu.

Jest to zawodowa drużyna ewangelizacyjna prowadząca rekolekcje, koncerty, duże wydarzenia halowe i plenerowe, warsztaty muzyczne i taneczne, rekolekcje ignacjańskie oraz nagrywająca płyty autorskie i głosząca konferencje. 

Grupa liczy około 60 osób. Mówią o sobie: "Naszą duchowością jest połączenie duchowości ignacjańskiej z duchowością charyzmatyczną. Trzon zespołu stanowią małżeństwa. Mamy też kilkunastu singli i osoby konsekrowane. Sześć osób w naszej drużynie ewangelizacyjnej jest zatrudnionych na etacie wyłącznie do tej posługi. Pozostali są wolontariuszami, którzy pracują w swoich zawodach, a w zespole posługują w ramach możliwości czasowych."

Więcej informacji można znaleźć na stronie zespołu http://mocni.jezuici.pl/ 

Plakat informacyjny