Zapraszamy na koncert "Zespołu w składzie", który odbędzie się 3 stycznia 2015, w naszym kościele. Przygoda tego zespołu z kolędami rozpoczęła się na przełomie 2003 i 2004r. Tworzą go muzycy współpracujący z różnymi wykonawcami i zespołami polskiej sceny, między innymi są to: Luxtorpeda, Dikanda, Happysad, Deus Meus, Armia, 2TM2,3.

 W styczniu ZESPÓŁ W SKŁADZIE po raz kolejny planuje wyruszyć w trasę, żeby pochylić się nad tajemnicą Bożego Narodzenia i kultywować a niejednokrotnie wskrzeszać bogatą polską tradycję kolędowania. Ich koncerty adresowane są do całych rodzin bez ograniczeń wiekowych.

Zespół gra w 100% na żywo nie posiłkując się playbackami.

Link do kilku kolęd:
https://soundcloud.com/zws/sets/kol-dy-zab-ys-o-wiat-o

Skład zespołu:

  • Katarzyna Bogusz - śpiew
  • Robert Drężek – gitary
  • Łukasz Kluczniak - saksofon,istr. klawiszowe
  • Daniel Pomorski - trąbka, istr. klawiszowe
  • Krzysztof Kmiecik – bas
  • Przemysław Pacan – perkusja

Plakat informacyjny: