Czuwanie róż różańcowych, grup parafialnych i mieszkańców ulic

Wielki Czwartek – 02.04.2015

18:00

Msza święta Wieczerzy Pańskiej

od 20:00

Róża mężczyzn Edwarda Soleckiego i mieszkańcy ul. Kwiatowej

od 21:00

Rodziny Domowego Kościoła, Rada Duszpasterska, Chór, mieszkańcy ul. Tkaczowa (domy)

22:00

Odnowa w Duchu Świętym, Krąg Biblijny i Caritas

23:00

zakończenie adoracji

 

Wielki Piątek – 03.04.2015

od 7:00

Róża Mężczyzn Eugeniusza Klimczak, mieszkańcy ul. Grunwaldzkiej

8:00

Róża Mężczyzn Romana Kotwicy, mieszkańcy ul. Cichej

9:00

Róża Niewiast Zdzisławy Polak, mieszkańcy ul. Akacjowej

10:00

Róża Niewiast Marii Gola, uczniowie klas młodszych szkoły podstawowej.

11:00

Róża Niewiast Marii Dąbrowskiej, uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej.

12:00

Róża Niewiast Lucyny Marczak, mieszkańcy ul. Łąkowej

13:00

Róża Niewiast Ludwiki Dobel, mieszkańcy bloków PODR

14:00

Róża Niewiast Ewy Micał, mieszkańcy bloków przy cmentarzu i Dom Nauczyciela

15:00

Koronka do Bożego Miłosierdzia, Róża Niewiast Zofii Pezdan, ludzie starsi i chorzy

16:00

Róża Niewiast Marii Domin, mieszkańcy bloków i domów ul. Sportowa, Oaza

17:00

Róża Niewiast Bronisławy Wierzbickiej, mieszkańcy Osiedla Słonecznego

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

Liturgia Męki Pańskiej, 3 części Gorzkich Żali

20:00

Róża Mężczyzn Marka Opalińskiego, mieszkańcy ul. Ogrodowej

21:00

Oaza, Franki, Liturgiczna Służba Ołtarza

22:00

Róża Mężczyzn Zbigniewa Małek, mieszkańcy ul. Kopernika

23:00

zakończenie adoracji.

 

Wielka Sobota– 04.04.2015

od 7:00

Róża Niewiast Józefy Puc i Róża Mężczyzn Edwarda Bukowskiego

8:00

Róża Niewiast Danuty Pociask, mieszkańcy Alei Stanisława Syski

9:00

Róża Niewiast Bronisławy Krupa, mieszkańcy ul. Partyzantów

10:00

Róża Niewiast Stanisławy Klimczak, mieszkańcy ul. Technicznej

11:00

Róża Niewiast Stanisławy Bajer, mieszkańcy ul. Zwięczyckiej

12:00

Róża Niewiast Danuty Broda, mieszkańcy Gaju

12:30 – 15:00

Sprzątanie kościoła

15:00

Róża Niewiast Stanisławy Kut, mieszkańcy ul. Bocznej Technicznej oraz Przemysłowej

16:00

Róża Niewiast Janiny Kotwica, Róża Niewiast Krystyny Sierżęga

17:00

Róża Niewiast Cecylii Pawełek i Marii Opalińskiej, mieszkańcy ul. Kolejowej

18:00

Róża Niewiast Zofii Rak i Róża Mężczyzn Czesława Totoń

19:00

Liturgia Wigilii Paschalnej