Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu w Parafii

od 18.40 do godz.20.00

Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa

Intencje:

Wynagrodzenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy osobiste i społeczne oraz o intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa w rodzinach, parafiach i Ojczyźnie

Godz.20.00 do 21.00

Róże Marii Gola i Marii Dąbrowskiej

Intencje:

o Polskę wierną Bogu Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich ślubów Narodu, (można odmówić Litanię do Anioła Stróża Polski str.222 Modlitewnika)

Godz.21.00 do 22.00

Róże Lucyny Marczak, Ludwiki Dobiel i Marii Zielińskiej

Intencje:

Za Prezydenta, Rząd, Parlament o świtało Ducha Świętego w podejmowaniu dobrych i słusznych decyzji zgodnych z prawem Bożym i nauką Kościoła(można odmówić Apel Jasnogórski, Litania Narodu Polskiego str. 239 Modlitewnika)

Godz.22.00 do 23.00

Róże Ewy Micał, Zofii Pezdan i Marii Opalińskiej

Intencje:

Za rodziny, dzieci i młodzież aby kierowali się nauczaniem Ojca Świętego(można odmówić: Akt Intronizacji Najświętszego Serca Jezusa w rodzinie str. 83 Modlitewnika)

Godz. 23.00 do  24.00

Róże Edwarda Soleckiego, Marii Soboń i Cecylii Pawełek

Intencje:

za Kościół Święty, za Ojca Świętego, biskupów, kapłanów, o nowe powołania kapłańskie i zakonne(można odmówić Litanię do Najświętszego Imienia Jezusa str. 57 Modlitewnika)

Godz. 24.00 do 1.00

Róże Eugeniusza Klimczak, Marii Domin i Stanisławy Bajer

Intencje:

Za misje święte, za misjonarzy i o powołania misyjne(można odmówić Litanię do Najświętszego Sakramentu str. 173 Modlitewnika)

Godz.1.00 do 2.00

Róże Romana Kotwicy, Marii Pieczonka i Czesława Totoń

Intencje:

O pokój na świecie i zaprzestanie prześladowań chrześcijan(można odmówić Litanię do Imienia Chrystusa Króla str. 93 Modlitenika)

Godz.2.00 do 3.00

Róże Zdzisławy Polak, Krystyny Wetulii i Danuty Broda

Intencje:

O rozwiązanie problemów emigracyjnych i uchodźców( można odmówić Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana str. 63 Modlitewnika)

Godz. 3.00 do 4.00

Róże Marka Opalińskiego, Danuty Pociask, Bronisławy Wierzbickiej

Intencje:

O nawrócenie dla grzeszników i zniewolonych różnymi uzależnieniami(można odmówić Litanię do św. Ojca Pio str. 298)

Godz. 4.00 do 5.00

Róże Zbigniewa Małka, Józefy Puc i Stanisławy Kut

Intencje:

Za chorych cierpiących, samotnych i zagubionych(można odmówić Litanię do św. Józefa str. 227 Modlitewnika)

Godz.5.00 do 6.00

Róże Edwarda Bukowskiego Józefy Soboń i Janiny Kotwicy

Intencje:

Za dusze bliskich zmarłych, poległych w obronie Ojczyzny, zmarłych z naszej parafii i dusze w czyścu cierpiące(można odmówić Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa str. 70 Modlitewnik)

Godz.6.00 do 6.30

Róże Bronisławy Krupa i Krystyny Sierżęgi

Intencje:

Za media katolickie(można odmówić Litanię Loretańską str. 206 Modlitewnika)

Godz.13.00 do 14.00

Chór i Róża Marty Szymańskiej

Intencja:

Dziękczynienie za 1050-lecie Chrztu Polski(można odmówić Akt Zawierzenia Matce Bożej z okazji 1050 Rocznicy Chrztu Polski str. 47 Książeczka Wróćmy do Ojca)

Godz.14.00 do 15.00

Domowy Kościół i Rada Duszpasterska

Intencja:

Zawierzenie rodzin Miłosierdziu Bożemu, modlitwa za małżeństwa przeżywające kryzysy i narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa(można odmówić: modlitwę o świętość rodzin na kartce)

Godz.15.00 do 16.00

Odnowa w Duchu Świętym i Krąg Biblijny

Intencje:

Uwielbienie i dziękczynienie za Rok Miłosierdzia(można odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Uwielbienie Miłosierdzia Bożego str. 11 Wróćmy do Ojca)

Godz.16.00 do 17.00

Oaza, Służba Liturgiczna i Caritas

Dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży

Godz.17.00 do 17.30

Róże Zofii Rak i Stanisławy Klimczak

Intencje:

W obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci(można odmówić modlitwę na kartce)