TRIDUUM PASCHALNE

CZUWANIE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH, GRUP PARAFIALNYCH I MIESZKAŃCÓW ULIC

 

Wielki Czwartek – 29.03.2018.

18:00 – Msza święta Wieczerzy Pańskiej

od 20:00

Róża mężczyzn Edwarda Soleckiego i mieszkańcy ul. Kwiatowej

od 21:00

od 22.00

Oaza, Zespół Red Redemption oraz mieszkańcy ul. Teodora Lubomirskiego (domy)

Odnowa w Duchu Świętym, Krąg Biblijny i Caritas

 23:00 – zakończenie adoracji.

 

Wielki Piątek – 30.03.2018.

od 7:00

Róża Mężczyzn Eugeniusza Klimczak, mieszkańcy ul. Grunwaldzkiej

8:00

Róża Mężczyzn Romana Kotwicy, mieszkańcy ul. Cichej

9:00

Róża Niewiast: Zdzisławy Polak, Urszuli Rak; mieszkańcy ul. Akacjowej

10:00

Róża Niewiast: Marii Gola, Zofii Szostak; uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej

11:00

Róża Niewiast: Marii Dąbrowskiej, Nierody Stanisławy; uczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej

12:00

Róża Niewiast: Lucyny Marczak, Zofii Kalandyk; mieszkańcy ul. Łąkowej

13:00

Róża Niewiast: Ludwiki Dobel, Marii Nowak; mieszkańcy bloków PODR

14:00

Róża Niewiast Ewy Micał, mieszkańcy bloków przy cmentarzu i Dom Nauczyciela

15:00

Koronka do Bożego Miłosierdzia, Róża Niewiast: Zofii Pezdan i Marii Soboń

16:00

Róża Niewiast Marii Domin, mieszkańcy bloków i domów ul. Sportowa

17:00

Róża Niewiast: Marii Pieczonka i Krystyny Wetula

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

Liturgia Męki Pańskiej, 3 części Gorzkich Żali

20:00

Róża Mężczyzn Marka Opalińskiego i mieszkańcy ul. Ogrodowej

21: 00

Domowy Kościół, Rada Parafialna, Chór, LSO i Róża Niewiast: Danuty Pociask, Stanisławy Antoniewskiej

22:00

Różą Mężczyzn Zbigniewa Małek, mieszkańcy ul. Kopernika

23:00 – zakończenie adoracji.

 

Wielka Sobota – 31.03.2018.

od 7:00

Róża Niewiast Józefy Puc i Róża Mężczyzn  Edwarda Bukowskiego

8:00

Róża Niewiast Józefy Soboń, mieszkańcy Alei Stanisława Syski

9:00

Róża Niewiast: Bronisławy Krupa, Małgorzaty Bieniek; mieszkańcy ul. Partyzantów

10:00

Róża Niewiast Stanisławy Klimczak, mieszkańcy ul. Technicznej i Mickiewicza

11:00

Róża Niewiast Stanisławy Bajer, Różą Mężczyzn Czesława Totoń, mieszkańcy ul. Zwięczyckiej

12:00

Róża Niewiast Danuty Broda, Róża Niewiast Bronisławy Wierzbickiej, mieszkańcy Osiedla Słonecznego i mieszkańcy Gaju

12:15 – 15:00 – sprzątanie kościoła

15:00

Róża Niewiast Stanisławy Kut, mieszkańcy ul. Bocznej Technicznej oraz Przemysłowej

16:00

Róża Niewiast: Janiny Kotwica, Krystyny Sierżęga, Stanisławy Lasota

17:00

Róża Niewiast: Cecylii Pawełek i Marii Opalińskiej, mieszkańcy ul. Kolejowej

18:00

Róża Niewiast: Marii Zielińskiej, Marty Szymańskiej, Marii Stokłosa