niedziela

26.2

7.00

1.+ Maria i Franciszek (35 r. śm.) Dziadkowiec of. syn

9.00

1.+ Zofia Matias – gregorianka

10.30

1.- W 60 r. ślubu Olgi i Zdzisława Stopyra. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże

12.00

1.- Za parafian

18.00

 

1.+ Agnieszka i Jerzy Goreccy

2.+ Ryszard Ziobro 10 r. śm.

1.+ Czesława Kot of. rodzina Bosków – ks. Damian Bolka

2.+ Stanisława Pasierb of. Tomczykowa z rodziną– o. Andrzej Ruszała

3.+ Adam Drążek od uczestników pogrzebu – ks. Józef Watras

4.+ Marian Kuźniar od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

27.2

6.30

1.+ Zofia Matias – gregorianka

2.+ Tomasz Drążek 1 r. śm.

3.+ Stanisław Roman of. chrześnica Magdalena

4.+ Adam Drążek of. chrześnica Anna z rodziną

18.00

1.+ Stefania Brudzi of. dyrekcja i koleżanki z MOPS w Boguchwale

2.+ Piotr Zieliński 9 r. śm.

1.+ Czesława Kot of. rodzina Kozłowskich– ks. Damian Bolka

2.+ Stanisława Pasierb of. Zofia i Krystyna – o. Andrzej Ruszała

3.+ Marian Kuźniar od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

 

wtorek

28.2

6.30

1.+ Stefania Brudz of. Krystyna i Stanisław Wilk

2.+ Stanisław Roman of. teść

3.+ Stanisław Roman of. Bożena i Marian Mac

4.+ Adam Drążek of. siostra Jadwiga z rodziną z Babicy

18.00

1.+ Zofia Matias – gregorianka

2.+ Tadeusz Kubiś 1 r. śm.

1.+ Czesława Kot of. Teresa Staszewska– ks. Damian Bolka

2.+ Stanisława Pasierb of. rodzina Bielów z Borku Nowego – o. Andrzej Ruszała

3.+ Marian Kuźniar od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

 

środa

POPIELCOWA

1.3

 

 

7.00

1.+ Stanisław Roman – gregorianka - rozpoczęcie

2.+ Adam Drążek of. siostra Marta z rodziną

3.+ Helena Zarzycka

9.00

1.+ W intencji Kapłanów posługujących w naszej Diecezji

18.00

1.+ Zofia Matias – gregorianka

2.+ Tadeusz Kubiś 1 r. śm.

1.+ Czesława Kot of. Barbara i Mieczysław Ogrodnik – ks. Damian Bolka

2.+ Stanisława Pasierb of. rodzina Hadałów – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zdzisław Małoń od uczestników pogrzebu – ks. Józef Watras

4.+ Marian Kuźniar od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

 

Czwartek

2.3

 

 

6.30

1.+ Stanisław Roman – gregorianka

2.+ Marek Sanecki of. brat Piotr

3.+ Adam Drążek of. Stanisława i Antoni Suda

18.00

1.+ Zofia Matias – gregorianka - zakończenie

2.+ Stefania Brudz i Ryszard Błażej of. syn i wnuk Mariusz z Agnieszką i dziećmi

3.+ Stanisław Pociask

1.+ Czesława Kot of. Maria i Tadeusz Winiarscy z H. Gogołowskiej– ks. D. Bolka

2.+ Stanisława Pasierb of. Edyta Stachowicz – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zdzisław Małoń od uczestników pogrzebu – ks. Józef Watras

4.+ Marian Kuźniar od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

PIĄTEK

3.3

6.30

1.+ Stanisław Roman – gregorianka

2.+ Stefana Brudz i Ryszard Błażej of. syn i wnuk Łukasz z żoną Eweliną

3.+ Adam Drążek of. Kazmiera Drążek z rodziną

18.00

1.+ Ryszard Broda 17 r. śm

2.- Z róży Ewy Micał. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże

3.- O szczęśliwe rozwiązanie i bł. dla rodziny

1.+ Czesława Kot of. rodzina Walczaków z Jazowej – ks. D. Bolka

2.+ Stanisława Pasierb of. Łukasz Stachowicz – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zdzisław Małoń od uczestników pogrzebu – ks. Józef Watras

4.+ Marian Kuźniar od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

 

sobota

4.3

6.30

1.+ Stanisław Roman – gregorianka

2.+ Kazimierz Baran

18.00

1.+ Stefana Brudz i Ryszard Błażej of. Elżbieta i Wiesław Szyszka

2.- Z róży Marii Opalińskiej. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże

3.+ Kazimiera Kawa – i o zdrowie i bł. Boże dla jej męża Czesława of. córka Elżbieta i rodzina

1.+ Czesława Kot of. rodzina Walczaków z Jazowej – ks. D. Bolka

2.+ Stanisława Pasierb of. Klaudia Stachowicz– o. Andrzej Ruszała

3.+ Zdzisław Małoń od uczestników pogrzebu – ks. Józef Watras

4.+ Marian Kuźniar od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

 

niedziela

5.3

7.00

1.- Z róży Edwarda Bukowskiego. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże oraz za + proboszczów ks. Stefana Pelca i ks. Stanisława Rydzika

9.00

1.+ Maria i Kazimierz Grzesiak

10.30

1.+ Stanisław Roman – gregorianka

2.+ Józef Pasternak 1 r. śm. of. żona

12.00

1.- Za parafian

18.00

1.+ Teodora i Antoni Żarów

 

1.+ Czesława Kot of. rodzina Jaskułów – ks. Damian Bolka

2.+ Stanisława Pasierb of. Marek z Barbarą– o. Andrzej Ruszała

3.+ Zdzisław Małoń od uczestników pogrzebu – ks. Józef Watras

4.+ Marian Kuźniar od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro