niedziEla

30.7

 

 

7.00

1.- W 40 r. ślubu. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie

9.00

1.+ Anna i Piotr Gaweł

10.30

1.+ Stanisław Borek – gregorianka – zakończenie

12.00

1.- Za Parafian

18.00

1.- W 40 r. ślubu Barbary i Janusza. Dziękczynna o bł. Boże i zdrowie

1.+ Jan Kuś of. Alicja Marszałek z rodziną– o. Andrzej Ruszała

2.+ Władysław Chmiel of. Anna Lew – ks. Mariusz Godek

 

PONIEDZIAŁEK

31.7

 

6.30

1.+ Zmarli z rodziny Brysiów, Pachla i Chamerów

2.+ Ryszard Bator of. Piotr Bator z rodziną z USA

18.00

 

1.+ Marian Pytlas

2.+ Stanisława Lasota of. chrześnica Bożena Solecka z rodziną

1.+ Władysław Chmiel of. Czesława Świątek – ks. Mariusz Godek

 

 

Wtorek

1.8

6.30

1.+ Helena Wójciak 2 r. śm.

2.+ Władysław Chmiel of. sąsiad Andrzej z rodziną

18.00

1.+ Stanisława Rusinek – gregorianka – rozpoczęcie

2.+ Stanisława Lasota of. córki z rodzinami

1.+ Władysław Chmiel of. rodzina Chudzickich z Niechobrza – ks. Mariusz Godek

2.+ Wiktoria Lubas od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

3.+ Stefania Traciak of. sąsiedzi – o. Andrzej Ruszała

4.+ Wacław Sanecki od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

Środa

2.8

 

6.30

1.+ Ryszard Bator of. chrzestna Małgorzata z rodziną

2.+ Władysław Chmiel of. sąsiad Stanisław Kuś z żoną

3.+ Stanisława Lasota of. córki z rodzinami

18.00

1.+ Stanisława Rusinek – gregorianka

1.+ Władysław Chmiel of. Elżbieta i Mariusz Szpara– ks. Mariusz Godek

2.+ Wiktoria Lubas od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

3.+ Stefania Traciak of. sąsiedzi – o. Andrzej Ruszała

4.+ Wacław Sanecki od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

czwartek

3.8

6.30

1.+ Wanda Lelek 14 r. śm.

2.+ Władysław Chmiel of. sąsiedzi Stachowicze

18.00

1.+ Stanisława Rusinek – gregorianka

1.+ Władysław Chmiel of. koledzy z pracy syna Arka– ks. Mariusz Godek

2.+ Wiktoria Lubas od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

3.+ Stefania Traciak of. sąsiedzi – o. Andrzej Ruszała

4.+ Wacław Sanecki od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

PIĄtEK

4.8

6.30

1.+ Stanisława Rusinek – gregorianka

2.+ Władysław Chmiel of. wychowawca i klasa syna Dawida z Gimnazjum

18.00

1.+ Majkel Sandeus i Piotr Wierzbicki

1.+ Władysław Chmiel of. przyjaciele syna Arka – ks. Mariusz Godek

2.+ Wiktoria Lubas od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

3.+ Stefania Traciak of. sąsiedzi – o. Andrzej Ruszała

4.+ Wacław Sanecki od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

Sobota

5.8

 

6.30

1.+ Ryszard Bator of. bratowa Halina z dziećmi

2.+ Wiktoria Lubas of. Andrzej Pasierb z rodziną

3.+ Stanisława Lasota of. siostry z róży

18.00

1.+ Stanisława Rusinek – gregorianka

1.+ Wiktoria Lubas od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

2.+ Stefania Traciak of. sąsiedzi – o. Andrzej Ruszała

3.+ Wacław Sanecki od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

 

 

niedziEla

6.8

7.00

1.+ Stanisława Rusinek– gregorianka

9.00

1.+ Marian Skiba 13 r. śm., Michał i Helena, Józefa i Piotr Rozborscy

10.30

1.+ Anna i Tomasz Kobosz

12.00

1.- Za Parafian

18.00

1.+ Władysław Pelczar 6 r. śm.

1.+ Wiktoria Lubas od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

2.+ Stefania Traciak of. sąsiedzi – o. Andrzej Ruszała

3.+ Wacław Sanecki od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro