NIEDZIELA

24.9




7.00

1.+ Jan Kuś

9.00

1.+ Wacław Stanek – gregorianka

10.30

1.+ Stefania Brudz i Ryszard Błażej of. syn i wnuk Łukasz z żoną

12.00

1.- Za parafian

18.00

1.+ Agata 30 r. śm. i Jan Kozłowski

1.+ Zdzisław Baran od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

2.+ Władysława Kawa od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Marian Szymański of. Maria Wilk – o. Paweł Klimczak




PONIEDZIAŁEK

25.9

6.30

1.+ Kazimierz Micał of. brat Michał z rodziną

2.+ Julia i Ludwik Mazur

3.+ Krystyna Baran of. synowa Ewa z rodziną

18.00

1.+ Wacław Stanek – gregorianka

2.+ Janusz Cieśla 25 r. śm. – of. żona

3.+ Marian Szymański of. koleżanki i koledzy syna Wojciecha

1.+ Zdzisław Baran od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

2.+ Władysława Kawa od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Marian Szymański of. Kazimierz Pokrywa – o. Paweł Klimczak




WTOREK

26.9

6.30

1.+ Kazimierz Micał of. syn Mateusz z rodziną

2.+ Krystyna Baran of. Odnowa w Duchu Świętym

3.+ Krystyna Baran

18.00

1.+ Wacław Stanek – gregorianka

2.- W 35 r. ślubu Bogumiły i Antoniego.Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie

3.+ Marian Szymański of. mieszkańcy bloku nr 2 przy ul. Sportowej

4.+ Małgorzata Ulrych of. rodzina Baranów

1.+ Zdzisław Baran od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

2.+ Władysława Kawa od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Marian Szymański of. koledzy i zarząd KS „Grom” – o. Paweł Klimczak




ŚRODA

27.9

6.30

1.+ Kazimierz Micał of. brat Stanisław z żoną

2.+ Krystyna Baran of. chrześnica Maria Drozd

3.+ Janina Niedźwiedź of. przyjaciele Ireny i Jan Pakiel

4.+ Marian Szymański of. zawodnicy i sympatycy klubu sportowego Izolator w BC

18.00

1.+ Wacław Stanek – gregorianka

2.+ Maria Macek

3.+ Małgorzata Ulrych of. pracownicy firmy Rescrap

1.+ Zdzisław Baran od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

2.+ Władysława Kawa od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Marian Szymański of. rodzina Maroniów – o. Paweł Klimczak



CZWARTEK

28.9

6.30

1.+ Kazimierz Micał of. szwagier Zdzisław z rodziną

2.+ Janina Niedźwiedź of. przyjaciele Ireny i Jan Pakiel

3.+ Krystyna Baran of. koleżanki i koledzy z działu KJ Polfa Rzeszów

18.00

1.+ Wacław Stanek – gregorianka

2.+ Katarzyna i Jan Zacios

3.+ Marian Szymański of. siostra Jadwiga z rodziną

4.+ Małgorzata Ulrych of. koleżanki i współpr. Agnieszki z przychodni kolejowej

1.+ Zdzisław Baran od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

2.+ Marian Szymański of. znajome: Stefanik, Kowalska i Soja– o. P. Klimczak



PIĄTEK

29.9

6.30

1.+ Wacław Sanecki of. chrzestna Stanisława

2.+ Marian Szymański of. siostry Felicjanki z Boguchwały

3.+ Janina Niedźwiedź of. kuzynka Elżbieta Kulig z rodziną

18.00

1.+ Wacław Stanek – gregorianka

2.+ Michał Materna

1.+ Zdzisław Baran od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

2.+ Marian Szymański of. znajome z pracy: Marysia z Basią – o. Paweł Klimczak

 



SOBOTA

30.9

6.30

1.+ Wacław Sanecki of. chrzestna Stanisława

2.+ Janina Niedźwiedź of. siostrzeniec Andrzej z rodziną

18.00

1.+ Wacław Stanek – gregorianka – zakończenie

2.+ Kazimierz Micał of. syn Paweł z rodziną

1.+ Genowefa Rak of. rodzina Skoczylasów – o. Andrzej Ruszała

2.+ Marian Szymański of. kolega Edward z Jazowej - o. P. Klimczak

3.+ Teresa Sokół of. Alina z rodziną - o. Tomasz Podrazik



NIEDZIELA

1.10




7.00

1.- Z róży Marka Opalińskiego. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie

9.00

1.+ Stanisława i Michał, Franciszka i Walenty

2.- Za rolników, hodowców, ogrodników, winiarzy, producentów i pracowników PODR. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie

10.30

1.+ Zofia Such – gregorianka - rozpoczęcie

12.00

1.- Za parafian

18.00

1.+ Józefa Gajdek

1.+ Genowefa Rak of. przyjaciółka Irena – o. Andrzej Ruszała

2.+ Janina Niedźwiedź of. koleżanki z pracy – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Marian Szymański of. koleżanki i emerytki z dz. kadr i szkolenia–o.P.Klimczak

4.+ Teresa Sokół of. rodzina Dobrzańskich - o. Tomasz Podrazik