NIEDZIELA

8.10




7.00

1.- Z róży Zofii Kalandyk. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie

9.00

1.+ Władysława Baran 10 r. śm.

10.30

1.+ Józefa, Wojciech, Józef Kruczek

12.00

1.- Za parafian

2.+ Bogusław Bara 6 r. śm.

18.00

1.+ Zofia Such – gregorianka

1.+ Genowefa Rak of. przyjaciele ze SzP w Mogielnicy – o. Andrzej Ruszała

2.+ Janina Niedźwiedź od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Marian Szymański of. rodzina Grendysów – o. P. Klimczak

4.+ Teresa Sokół of. mieszkańcy Pogwizdowa Starego - o. Tomasz Podrazik




PONIEDZIAŁEK

9.10

6.30

1.+ Wacław Broda of. rodzina Brodów

2.+ Zofia Hadera of. rodzina Wrzosków z ul. Cichej

18.00

1.+ Zofia Such – gregorianka

2.+ Monika, Jan, Zbigniew Żarów

3.- Z róży Marii Soboń. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże

4.+ Małgorzata Ulrych od uczestników pogrzebu

1.+ Genowefa Rak of. koleżanki i koledzy dyr.szkół Gm.Boguchwała–o.A.Ruszała

2.+ Janina Niedźwiedź od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Marian Szymański of. zarząd, zawodnicy i sympatycy KS Izolator – o. P. Klimczak

4.+ Teresa Sokół of. rodzina Gieroniów z Tyczyna - o. Tomasz Podrazik




WTOREK

10.10

6.30

1.+ Wacław Sanecki of. ciotka Maria Wolan

2.+ Zofia Hadera of. Maria Kopeć

18.00

1.+ Zofia Such – gregorianka

2.+ Józef Kuś 8 r. śm.

3.- Z róży Marii Soboń. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże

4.+ Małgorzata Ulrych od uczestników pogrzebu

1.+ Genowefa Rak of. koleżanki i koledzy dyr.szkół Gm.Boguchwała–o.A.Ruszała

2.+ Janina Niedźwiedź od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Marian Szymański of. koledzy z drużyny z lat 60 - tych – o. Paweł Klimczak

4.+ Teresa Sokół of. Stanisława Szynal i Tadeusz z rodziną - o. Tomasz Podrazik




ŚRODA

11.10

6.30

1.+ Wacław Sanecki of. wujek Czesław z żoną

2.+ Genowefa, Stanisław i Franciszek Paśkiewicz

3.+ Zdzisław Baran of. siostra Agnieszka z rodziną

18.00

1.+ Zofia Such – gregorianka

2.+ Jan Kuś

3.+ Janina Niedźwiedź of. sąsiedzi

1.+ Genowefa Rak of. Helena i Mieczysław Adamczyk – o. Andrzej Ruszała

2.+ Janina Niedźwiedź od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Marian Szymański o. rodzina Wyskielów i Urbanów – o. Paweł Klimczak

4.+ Teresa Sokół of. rodzina Argasińskich i Wardyńskich  - o. Tomasz Podrazik



CZWARTEK

12.10

6.30

1.+ Wacław Sanecki of. rodzice

2.+ Zdzisław Baran of. ciotka Zofia Drążek

18.00

1.+ Zofia Such – gregorianka

2.+ Stefan Rak of. syn z rodziną

3.+ Janina Niedźwiedź of. sąsiedzi

1.+ Genowefa Rak of. Ewelina i Piotr Traciak z rodziną – o. Andrzej Ruszała

2.+ Janina Niedźwiedź od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Marian Szymański of. Anna i Piotr Ścibor – o. Paweł Klimczak

4.+ Teresa Sokół od uczestników pogrzebu - o. Tomasz Podrazik

 



PIĄTEK

13.10

6.30

1.+ Wacław Sanecki of. sąsiedzi z bloku

2.+ Zofia hadera of. rodzina Drągów

3.+ Edward Lubas of. córka Lidia

18.00

1.+ Zofia Such – gregorianka

2.+ Helena Barć of. brat Józef z rodziną

1.+ Genowefa Rak of. UM w Boguchwale – o. Andrzej Ruszała

2.+ Janina Niedźwiedź od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Zofia Sitko of. rodzina Fiuków – o. Paweł Klimczak

4.+ Teresa Sokół od uczestników pogrzebu - o. Tomasz Podrazik



SOBOTA

14.10




6.30

1.+ Wacław Sanecki of. ciotka Bogusława z rodziną

18.00

1.+ Zofia Such – gregorianka

2.+ Tadeusz Bilut

1.+ Genowefa Rak of. UM w Boguchwale – o. Andrzej Ruszała

2.+ Janina Niedźwiedź od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Zofia Sitko of. rodzina Kędziorów - o. Paweł Klimczak

4.+ Teresa Sokół od uczestników pogrzebu - o. Tomasz Podrazik



NIEDZIELA

15.10




7.00

1.- Z róży Ludwiki Dobel. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, zdrowie i za + siostry

9.00

1.+ Zofia Such – gregorianka

10.30

1.+ Stanisław Szybkowski 21 r. śm.

12.00

1.- Za parafian

18.00

1.+ Władysława Baran 10 r. śm.

1.+ Genowefa Rak of. Czesława Wnęk – o. Andrzej Ruszała

2.+ Zofia Hadera od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

3.+ Zofia Sitko of. sąsiedzi – o. Paweł Klimczak

4.+ Teresa Sokół od uczestników pogrzebu - o. Tomasz Podrazik