NIEDZIELA

12.11

 

 

 

7.00

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

9.00

1.+ Zofia i Szymon Kobosz

10.30

1.+ ks. Stefan Pelc of. Chór “Deo Gloria”

12.00

1.- Za Parafian

2.+ Roman Chudzicki of. ciotka Pielowa z mężem z Racławówki

18.00

1.+ Józef, Zofia i Marcin Gola

1.+ Edward Lubas od uczestników pogrzebu – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa of. Janina Sęk z rodziną – o. Andrzej Ruszała

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

13.11

6.30

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Zdzisław Baran of. chrześniak Jakub z rodziną

18.00

 

1.+ Wiktoria Hadera 10 r. śm.

2.+ Wiktoria 10 r. śm. i Franciszek Hadera

3.+ Mieczysław Krupa of. córka Elżbieta z rodziną

4.+ Za dusze polecane w wypominkach

1.+ Edward Lubas od uczestników pogrzebu – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa of. rodzina Seredyńskich – o. Andrzej Ruszała

 

 

 

WTOREK

14.11

6.30

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Czesława Krawczyk of. rodzina Brodów

18.00

1.- W 75 r. ur. Janiny. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże

2.+ Bronisława i Stanisław Pączek

3.+ Genowefa Rak of. córka z mężem

1.+ Bronisław Kostycz of. sąsiedzi – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa of. sąsiedzi Tadeusz Solecki i r. Tłuczków – o. A. Ruszała

 

ŚRODA

15.11

6.30

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Helena Barć of. Wojcieszek z rodziną

3.+ Stefania Traciak of. syn Bogusław z rodziną  

18.00

1.++ z rodziny Kujawskich

2.+ Zofia Sitko of. rodzina Cynkarów z Boguchwały

1.+ Bronisław Kostycz of. sąsiedzi – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa of. sąsiedzi Tadeusz Solecki i r. Tłuczków – o. A. Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. mieszkańcy bloku ul. Sportowa 8 – ks. Antoni Domino

 

 

 

CZWARTEK

16.11

 

6.30

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Zdzisław Baran of. siostra Kazimiera z rodziną

18.00

1.+ Antoni Buż

2.+ Władysław Bajek

3.+ Edward, Bronisława i Franciszek Więch

1.+ Bronisław Kostycz of. sąsiedzi – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa of. rodzina Stodolaków i Siubów – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. mieszkańcy bloku ul. Sportowa 8 – ks. Antoni Domino

 

 

PIĄTEK

17.11

6.30

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Stanisław Gajdek 1 r. śm. of. żona

17.00

1.+ Władysław Kut

2.+ Janina i Ferdynand Miłek; Elżbieta i Stanisław Opaliński

1.+ Bronisław Kostycz of. koledzy syna Wacława z RWT Rzeszów – o.P.Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa of. rodzina Stodolaków i Siubów – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. mieszkańcy bloku ul. Sportowa 8 – ks. Antoni Domino

 

 

SOBOTA

18.11

6.30

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka – ks. Wojciech poza parafią

2.+ Helena Barć of. kuzynka Helena z rodziną

18.00

1.+ Władysław Gajdek

2.+ Józef, Edward, Antoni Goc; Katarzyna i Franciszek Skała

1.+ Bronisław Kostycz of. sąsiedzi z klatki - o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa of. rodzina Tłuczków – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. mieszkańcy bloku ul. Sportowa 8 – ks. Antoni Domino

 

 

 

NIEDZIELA

19.11

 

 

 

7.00

1.+ Czesława, Leopold, Lesław Churawscy

9.00

1.+ Tadeusz Rusinek of. prawnuczka Natalia

10.30

1.+ Katarzyna Frąckiewicz, Sylwia Kozłowska  

12.00

1.- Za Parafian

18.00

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

1.+ Bronisław Kostycz od uczestników pogrzebu – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa of. rodzina Tłuczków – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. Stanisława Kobaka – ks. Antoni Domino