NIEDZIELA

19.11

 

 

 

7.00

1.+ Czesława, Leopold, Lesław Churawscy

9.00

1.+ Tadeusz Rusinek of. prawnuczka Natalia

10.30

1.+ Katarzyna Frąckiewicz, Sylwia Kozłowska  

12.00

1.- Za Parafian

18.00

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

1.+ Bronisław Kostycz od uczestników pogrzebu – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa of. rodzina Tłuczków – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. Stanisława Kobaka – ks. Antoni Domino

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

20.11

6.30

1.+ Stefania Traciak of. siostra Teresa Bizoń

2.+ Genowefa Rak of. wnuki

18.00

 

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Tadeusz Zieliński 8 r. śm.

3.+ Mieczysław Krupa of. córka Krystyna z synami

4.+ Za dusze polecane w wypominkach

1.+ Bronisław Kostycz od uczestników pogrzebu – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. Alicja i Waldemar Franczyk i Zofia Pelc – ks. A. Domino

 

 

 

WTOREK

21.11

6.30

1.+ Stefania Traciak of. syn Jacek z rodziną

2.+ Zdzisław Baran of. ciotka Stanisława Buż

18.00

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Janusz Buż

3.+ Zofia, Józef i Stanisław Korzeniowscy

1.+ Bronisław Kostycz od uczestników pogrzebu – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. Zuzia, Mateusz, Justyna i Marcin Franczyk–ks.A. Domino

 

ŚRODA

22.11

6.30

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Helena Barć of. rodzina Sikorów

3.+ Eugeniusz Siuciak

18.00

1.+ Wiktoria Zięba 9 r. śm.

2.+ Genowefa Rak of. syn z synową

1.+ Bronisław Kostycz od uczestników pogrzebu – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. rodzina Chmielów – ks. Antoni Domino

 

 

 

CZWARTEK

23.11

 

6.30

1.+ Stefania Traciak of. syn Jacek z rodziną

2.+ Genowefa Rak of. syn z synową

18.00

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Helena Barć of. rodzina Barciów z Rzeszowa

3.- W 27 r. urodzin Mikołaja.Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie of. rodzice

1.+ Bronisław Kostycz od uczestników pogrzebu – o. Paweł Klimczak

2.+ Mieczysław Krupa od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. rodzina Lubasów – ks. Antoni Domino

 

 

PIĄTEK

24.11

6.30

1.+ Stefania Traciak of. syn z Piotr z rodziną

18.00

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Katarzyna i Józef Sołowiej

3.+ Stanisław Mac of. koleżanki i koledzy z klasy 7 – 1947 rocznik

1.+ Irena Łuszczek of. rodzina Stanaszków – o. Paweł Klimczak

2.+ Stanisław Kozłowski of. rodzina Pałków – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. koleżanki z pracy – ks. Antoni Domino

 

 

SOBOTA

25.11

6.30

1.+ Stefania Traciak of. syn Piotr z rodziną

2.+ Katarzyna Słysz  

18.00

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

2.+ Maria Argasińska 5 r. śm.

1.+ Irena Łuszczek of. Dyrektor, pracownicy i przyjaciele Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale - o. Paweł Klimczak

2.+ Stanisław Kozłowski of. rodzina Sroków – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. koledzy Antoniego z dz. Logistyki – ks. Antoni Domino 

 

 

 

NIEDZIELA

26.11

 

 

 

7.00

1.+ Stefania Ptak 1 r. śm, Edward, Jan Lis

9.00

1.+ Zdzisław Baran

10.30

1.++ księża proboszczowie naszej parafii i + ks. Stanisław Rydzik 6 r. śm.

12.00

1.- Za Parafian

2.- W 50 r. ślubu Stanisławy i Zdzisława. Dziękczynna o bł. Boże i zdrowie

18.00

1.+ Apolonia Jacek – gregorianka

1.+ Irena Łuszczek of. Dyrektor, pracownicy i przyjaciele Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale – o. Paweł Klimczak

2.+ Stanisław Kozłowski of. Maria i Marek Gaweł z rodziną – o. Andrzej Ruszała

3.+ Janina Borowiec of. koledzy Antoniego z dz. Logistyki – ks. Antoni Domino