XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  18.11.2018

7.00

1.- W 90 r. ur. Edwarda i w 62 r. ślubu Alfredy i Edwarda. Dziękczynna, o bł. Boże i zdrowie

1.+ Jadwiga Ziemba – gregorianka – o. Tomasz Podrazik

9.00

1.+ Karol Olearczyk 11 r. śm.

2.- O wypełnienie woli Bożej dla Jana

10.30

1.- Dziękczynna za ofiarodawców, którzy wspierają prace remontowe w naszym kościele

2.+ Katarzyna Frąckiewicz, Sylwia Kozłowska

12.00

1.- Za parafian - chrzty

18.00

1.+ Maria Czarnik – gregorianka

1.+ Jacek Solecki od uczestników pogrzebu – ks. Antoni Domino

2.+ Piotr Popek of. rodzina Baścików – ks. Krzysztof Salik

PONIEDZIAŁEK  19.11.2018

6.30

1.+ Maria Czarnik – gregorianka

2.+ Urszula Hul of. brat Ryszard z żoną

3.+ Kazimierz Kot of syn Piotr z rodziną

1.+ Jadwiga Ziemba – gregorianka – o. Tomasz Podrazik

18.00

1.+ Adam Wetula of. sąsiedzi

2.+ Czesława, Leopold i Leszek Churawscy

3.+ Zofia Ziemba 25 r. śm.

1.+ Jacek Solecki od uczestników pogrzebu – ks. Antoni Domino

2.+ Piotr Popek of. rodzina Rusinków – ks. Krzysztof Salik

WTOREK  20.11.2018

6.30

1.+ Janusz Pezdan of. rodzice

2.+ Urszula Hul of. ciotka z Bratkowic

3.+ Kazimierz Kot of. siostra z rodziną

1.+ Jadwiga Ziemba – gregorianka – o. Tomasz Podrazik

18.00

1.+ Maria Czarnik – gregorianka

2.+ Tadeusz Zieliński 9 r. śm.

3.+ Mieczysław Wacław of. rodzina Habów z Boguchwały  

1.+ Piotr Popek of. rodzina Jeżów – ks. Krzysztof Salik

ŚRODA  21.11.2018

6.30

1.+ Maria Czarnik – gregorianka

2.+ Janusz Batóg of. chrześnica Ela z rodziną

3.+ Kazimierz Kot of. córka Marzena z rodziną

1.+ Jadwiga Ziemba – gregorianka – o. Tomasz Podrazik

18.00

1.+ Janusz Buż

2.+ Wiktoria Ziemba 10 r. śm., Katarzyna i Jakub Wierdak

3.+ Mieczysław Wacław of. Zofia i Tadeusz Cop

1.+ Piotr Popek of. dyrekcja i nauczyciele ze SP w Boguchwale – ks. Krzysztof Salik

CZWARTEK  22.11.2018

6.30

1.+ Urszula Hul of. kuzyni: Andrzej, Maria, Józef, Joanna

2.+ Kazimierz Kot of. Teresa Staszewska

3.+ Teresa Sokół zd. Janda  

1.+ Jadwiga Ziemba – gregorianka – o. Tomasz Podrazik

18.00

1.+ Maria Czarnik – gregorianka

2.+ Jan Czopor 10 r. śm.

3.+ Za Dusze polecane w wypominkach

1.+ Piotr Popek of. dyrekcja i nauczyciele ze SP w Boguchwale – ks. Krzysztof Salik

PIĄTEK  23.11.2018

6.30

1.+ Maria Czarnik – gregorianka

2.+ Urszula Hul of. chrześnica Magdalena

1.+ Jadwiga Ziemba – gregorianka – o. Tomasz Podrazik

18.00

1.+ Jadwiga i Józef Krempa, Anna i Antoni Krempa

2.+ Franciszek Stopyra i za ++ z rodziny Stopyrów of. Stanisława

1.+ Piotr Popek of. Maria Kaczmarczyk – ks. Krzysztof Salik

SOBOTA  24.11.2018

6.30

1.+ Ryszard Karwat of. kuzynki Maria i Władysława

2.+ Katarzyna Słysz

1.+ Jadwiga Ziemba – gregorianka – o. Tomasz Podrazik

18.00

1.+ Maria Czarnik – gregorianka

2.+ Stanisław Rusinek 4 r. śm.

1.+ Piotr Popek of. Agata i Mateusz Biś – ks. Krzysztof Salik

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

NIEDZIELA  25.11.2018

7.00

1.+ Joanna i Józef Borowiec

1.+ Jadwiga Ziemba – gregorianka – o. Tomasz Podrazik

9.00

1.+ Zdzisław Baran  

10.30

1.- Dziękczynna za ofiarodawców, którzy wspierają prace remontowe w naszym kościele

2.+ Maria Argasińska 6 r. śm.

12.00

1.- Za parafian - chrzty

18.00

1.+ Maria Czarnik – gregorianka

1.+ Piotr Popek of. wychowawczyni i uczniowie ze SP w Odporyszowie – ks. Krzysztof Salik