NIEDZIELA  17.03.2019

7.00

1.+ Józef Pasternak

9.00

1.+ Józef Krajewski 

10.30

1.+ Roman Zachara 

12.00

1.- Za Parafian

18.00

1.+ Maria Deręgowska – gregorianka

1.+ Czesław Totoń od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Mieczysław Adamczyk od uczestników pogrzebu – ks. Krzysztof Salik

3.+ Henryk Lib od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

PONIEDZIAŁEK  18.03.2019

6.30

1.+ Maria Deręgowska – gregorianka

2.+ Pelagia, Tadeusz, Ryszard Kozłowscy

18.00

1.+ Mariusz Kawa 9 r. śm.

2.+ Bogusław Tylec, Władysław Świątek

1.+ Czesław Totoń od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Mieczysław Adamczyk od uczestników pogrzebu – ks. Krzysztof Salik

3.+ Henryk Lib od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

WTOREK  19.03.2019

6.30

1.+ Kazimierz Micał 2 r. śm. żona i rodzina

2.+ Henryka(k) Rejment of. rodzina Rejmentów

18.00

1.+ Maria Deręgowska – gregorianka

2.+ Józef i Józefa(k) Wrzosek of. syn Adam z żoną, wnukami i prawnukami

1.+ Czesław Totoń od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Stanisław Pryk of. Joanna Załocha Chmiel – ks. Krzysztof Salik

3.+ Henryk Lib od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

ŚRODA  20.03.2019

6.30

1.+ Maria Deręgowska – gregorianka

2.+ Henryka(k) Rejment of. Bogusława(k) i Władysław Kopacz

18.00

1.- Za Józefę. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie

2.- Za Floriana. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie

1.+ Czesław Totoń od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Stanisław Pryk of. Małgorzata Pryk – ks. Krzysztof Salik

3.+ Henryk Lib od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

CZWARTEK  21.03.2019

6.30

1.+ Henryka(k) Rejment of. rodzina Wilków

2.- Intencja wiadoma Bogu

18.00

1.+ Maria Deręgowska – gregorianka

2.- Za Sławomira z okazji urodzin. Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie

3.+ Jan Mazur 24 r. śm.

1.+ Czesław Totoń od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Stanisław Pryk of. Jakub Pryk z żoną Izabelą – ks. Krzysztof Salik

3.+ Henryk Lib od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

PIĄTEK  22.03.2019

6.30

1.+ Maria Deręgowska – gregorianka

2.+ Henryka(k) Rejment of. Zofia Bilut

18.00

1.+ Stanisław Tobiasz 3 r. śm.  

1.+ Stanisław Pryk of. koleżanki i koledzy z kl. 6 SP r. 1947 – ks. Krzysztof Salik

2.+ Henryk Lib od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

SOBOTA  23.03.2019

6.30

1.+ Henryka(k) Rejment of. Danuta Bujarska z rodziną

18.00

1.+ Maria Deręgowska – gregorianka

1.+ Stanisław Pryk of. Maria Kawa z rodziną – ks. Krzysztof Salik

2.+ Henryk Lib od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

NIEDZIELA  24.03.2019

7.00

1.+ Mikołaj Krupka 18 r. śm. of. żona

9.00

1.+ Jerzy Grygo

10.30

1.+ Józef Argasiński, Józef Kozak, Józef Frąckiewicz

12.00

1.- Za Parafian

2.- Za Jana w 60 r. ur.Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie of. żona, córka i syn

18.00

1.+ Maria Deręgowska – gregorianka

1.+ Stanisław Pryk of. sąsiedzi Domino – ks. Krzysztof Salik

2.+ Henryk Lib od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała