III NIEDZIELA WIELKANOCNA  05.05.2019

7.00

1.- Dziękczynno – błagalna z róży Tadeusza Borowca. Za braci żywych i zmarłych

2.- Dziękczynno – błagalna z róży Edwarda Czecha. Za braci żywych i zmarłych

9.00

1.+ Stanisław Stróż of sąsiedzi z ul. Uroczej

10.30

1.- Dziękczynno – błagalna za Urszulę i Antoniego w 55 r. ślubu i za całą rodzinę

12.00

1.- Za Parafian

2.- Dziękczynno – błagalna za Magdalenę w 18 r. urodzin of. matka chrzestna

18.00

1.+ Stanisław Świder – gregorianka

1.+ Jerzy Lencewicz of. koledzy z osiedla Koreja – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Irena Książek of. Barbara i Grzegorz Puc – ks. Krzysztof Salik

PONIEDZIAŁEK  06.05.2019

6.30

1.+ Stanisław Świder – gregorianka

2.+ Aleksander Tańcula

3.+ Stanisław Zych of. córka Halina

18.00

1.+ Stanisław i Kazimierz Bosek

2.- Dziękczynno – błagalna w 98 r. urodzin Franciszki Mazur

1.+ Jerzy Lencewicz of. rodzina z Łańcuta – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Irena Książek of. rodzina Irzyków z Czudca – ks. Krzysztof Salik

3.+ Józefa(k) Szeliga of. Wioletta Godek – o. Paweł Klimczak

4.+ Zdzisław Stopyra of. sąsiedzi, rodzina Sarnów i Galli – ks. Przemysław Drąg

WTOREK  07.05.2019

6.30

1.+ Stanisława(k)

2.+ Jacek Solecki of. Grzegorz Łyszczak

3.+ Stanisław Zych of. wnuk Paweł

18.00

1.+ Stanisław Świder – gregorianka

2.+ Stanisław Solecki, Stanisława(k) i Józef Ziemba

1.+ Jerzy Lencewicz of. kolega z Boguchwały – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Irena Książek of. Halina i Zbigniew Tomczyk – ks. Krzysztof Salik

3.+ Józefa(k) Szeliga of. Halina Mróz z rodziną – o. Paweł Klimczak

4.+ Zdzisław Stopyra of. sąsiadka Piterowa – ks. Przemysław Drąg

ŚRODA  08.05.2019

UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BISKUPA I MĘCZENNIKA,

GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI I NASZEJ PARAFII, ODPUST PARAFIALNY

6.30

1.+ Stanisław Świder – gregorianka

2.+ Stanisław Zych of. wnuczka Katarzyna

9.00

1.+ Stanisław Tobiasz

2.+ Stanisław Błażej

18.00

1.- Za Parafian

2.+ Stanisław i Franciszek Pociask

3.+ Stanisław Stróż of. sąsiedzi z ul. Wspólnej

1.+ Jerzy Lencewicz od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Irena Książek of. koleżanki z pracy w PH w Boguchwale  – ks. Krzysztof Salik

3.+ Józefa(k) Szeliga of. rodzina Warzochów z Mogielnicy – o. Paweł Klimczak

4.+ Zdzisław Stopyra of. rodzina Rączych i Maternów – ks. Przemysław Drąg

CZWARTEK  09.05.2019

6.30

1.+ Marian Mazur

2.+ Stanisław Rusinek

3.+ Jacek Solecki of. Odnowa w Duchu Świętym w Boguchwale

18.00

1.+ Stanisław Świder – gregorianka

2.+ Ludwika(k) i Stanisław Jeż

1.+ Jerzy Lencewicz od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Irena Książek of. rodzina Ziajów – ks. Krzysztof Salik

3.+ Józefa(k) Szeliga of. rodzina Maternów – o. Paweł Klimczak

4.+ Zdzisław Stopyra of. koleżanki i koledzy ze SzP r. 1947 – ks. Przemysław Drąg

PIĄTEK  10.05.2019

6.30

1.+ Stanisław Świder – gregorianka

2.+ Jacek Solecki of. rodzina Małków

18.00

1.- Dziękczynno – błagalna za Justynę i Dariusza w 5 r. ślubu

2.+ Władysława(k) Niedziałek 31 r. śmierci

1.+ Jerzy Lencewicz od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Irena Książek of. rodzina Dominów z Babicy –ks. Krzysztof Salik

3.+ Józefa(k) Szeliga of. sąsiedzi – o. Paweł Klimczak

4.+ Zdzisław Stopyra of. rodzina Pryków – ks. Przemysław Drąg

SOBOTA  11.05.2019

6.30

1.+ Jacek Solecki of. rodzina Soleckich: Józefa(k), Krystyna i Wiesław

9.00

1. – Dziękczynno - błagalna za młodzież przystępującą do sakramentu bierzmowania

18.00

1.+ Stanisław Świder – gregorianka

2.+ Kazimierz Sarna of. syn Stanisław z rodziną

1.+ Jerzy Lencewicz od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Irena Książek of. Jowita i Waldemar Buż z NY – ks. Krzysztof Salik

3.+ Józefa(k) Szeliga of. rodzina Zamorskich ze Strzyżowa – o. Paweł Klimczak

4.+ Zdzisław Stopyra of. Zofia i Zenon Róg z rodziną – ks. Przemysław Drąg

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA  12.05.2019

7.00

1.- Dziękczynno – błagalna z róży Bronisławy Wierzbickiej. Za siostry żywe i zmarłe

2.- Dziękczynno – błagalna z róży Janiny Kotwica. Za siostry żywe i zmarłe

9.00

1.+ Tadeusz, Antonina, Aleksander Szarek

10.30

1. – Dziękczynno - błagalna za dzieci przystępujące do I Komunii Świętej

12.00

1.- Za Parafian

18.00

1.+ Stanisław Świder – gregorianka

1.+ Jerzy Lencewicz od uczestników pogrzebu – ks. Sławomir Ziobro

2.+ Irena Książek of. Małgorzata i Andrzej Kolisz z USAc – ks. Krzysztof Salik

3.+ Józefa(k) Szeliga of. rodzina Paroli i Stanisław Sarna – o. Paweł Klimczak

4.+ Zdzisław Stopyra of. Kazimiera Tylec – ks. Przemysław Drąg