UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO    NIEDZIELA  09.06.2019

7.00

1.- Dziękczynno - błagalna z róży Zofii Pezdan i za + siostry z róży: Eugenię i Janinę

2.- Dziękczynno - błagalna z róży Marii Stokłosy i za + siostry z róży

9.00

1.+ Stanisława(k) i Józef Staszowscy

10.30

1.+ Stanisław Kornecki 1 r. śmierci of. żona i dzieci

12.00

1.- MSZA ŚWIĘTA PRYMICYJNA KSIĘDZA DOMINIKA WACŁAWA

18.00

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

1.+ Stanisława(k) Żybura of. sąsiadka Kazimiera Pitera - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga of. pracownicy z Pratt & Withney - o. Paweł Klimczak

3.+ Zdzisław Stopyra od uczestników pogrzebu - ks. Przemysław Drąg

4.+ Krystyna Wójcik of. wujek Andrzej z rodziną - ks. Sławomir Ziobro

ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA

PONIEDZIAŁEK  10.06.2019

6.30

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

2.- Dziękczynno - błagalna za księży, siostry zakonne z naszej parafii, za ks. Mariana

     Rajchela i za Kościół Święty

9.00

1.+ Władysław Ziemba od uczestników pogrzebu

18.00

1.+ Stanisław Lewko 10 r. śmierci

2.+ Zofia i Franciszek Migut

1.+ Stanisława(k) Żybura of. Witold z rodziną - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga of. pracownicy z Pratt & Withney - o. Paweł Klimczak

3.+ Zdzisław Stopyra od uczestników pogrzebu - ks. Przemysław Drąg

4.+ Krystyna Wójcik of. pracownicy sklepu Groszek w Trzcianie - ks. Sławomir Ziobro

WTOREK  11.06.2019

6.30

1.- O szczęśliwą operację i zdrowie

2.+ Piotr Popek of. rodzina Mynartów

3.+ Władysław Ziemba od uczestników pogrzebu

18.00

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

2.+ Antoni Gołda

1.+ Stanisława(k) Żybura of. Witold z rodziną - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga of. pracownicy z Pratt & Withney - o. Paweł Klimczak

3.+ Zdzisław Stopyra od uczestników pogrzebu - ks. Przemysław Drąg

4.+ Krystyna Wójcik of. pracownicy sklepu Groszek w Trzcianie - ks. Sławomir Ziobro

19.00

1.- Msza święta z modlitwą o uzdrowienie

ŚRODA  12.06.2019

6.30

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

2.+ Piotr Popek of. rodzina Chruścielów

3.+ Władysław Ziemba of. rodzina z Czudca

18.00

1.+ Władysław Staszowski

2.+ Antoni Buż

1.+ Stanisława(k) Żybura of. Anna i Edward Szczeklik z Nagawczyny - ks. K. Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga of. rodzina Pałysów - o. Paweł Klimczak

3.+ Zdzisław Stopyra od uczestników pogrzebu - ks. Przemysław Drąg

4.+ Krystyna Wójcik of. rodzina Surmów z Krakowa i Maria Wójcik - ks. S. Ziobro

CZWARTEK  13.06.2019

6.30

1.- O Boże bł., opiekę Maryi dla rodziny i o rozwiązanie trudnych spraw

18.00

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

2.+ Antoni Deręgowski w 8 r. śmierci

3.– Dziękczynno - błagalna z róży Marii Domin za kapłanów pochodzących
        i pracujących w naszej parafii

4.– Dziękczynno - błagalna w 30 r. święceń kapłańskich ks. Proboszcza Mariusza

      Mika of. Odnowa w Duchu Świętym z Boguchwały

1.+ Stanisława(k) Żybura of. Joanna i Józef Longosz - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga of. Zofia Ciuba i Ludwika Nycz ze Strzyżowa- o. Paweł Klimczak

3.+ Krystyna Wójcik of. Czesław z rodziną Wójcików - ks. Sławomir Ziobro

PIĄTEK  14.06.2019

6.30

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

2.+ Stefania Traciak

18.00

1.+ Czesława(k), Leopold i Leszek Churawscy

2.+ Wacław Sanecki w 2 r. śmierci

3.+ Tadeusz Salamon

1.+ Stanisława(k) Żybura of. rodzina Wilków z Lubeni - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga od uczestników pogrzebu - o. Paweł Klimczak

3.+ Krystyna Wójcik of. Janina i Henryk Przepióra - ks. Sławomir Ziobro

SOBOTA  15.06.2019

6.30

1.+ Jan i Wanda Mik

18.00

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

2.+ Wiesław Pasternak 4 r. śmierci of. żona z dziećmi

1.+ Stanisława(k) Żybura of. rodzina Grzebyków z Babicy - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga od uczestników pogrzebu - o. Paweł Klimczak

3.+ Krystyna Wójcik of. Janina i Henryk Przepióra - ks. Sławomir Ziobro

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ    NIEDZIELA  16.06.2019

7.00

1.- Dziękczynno - błagalna za życie Oli i Jasia

9.00

1.- Za Ojczyznę

2.- Za pracowników, emerytów i rencistów ZPE Zapel SA

10.30

1.+ Jerzy Kucab

2.+ Maria i Franciszek Deręgowscy

12.00

1.- Za Parafian - chrzest

2.- Dziękczynno - błagalna w 18 r. urodzin Gabriela

18.00

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

1.+ Stanisława(k) Żybura of. Janina i Adam Saneccy - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga od uczestników pogrzebu - o. Paweł Klimczak

3.+ Krystyna Wójcik of. Krzysztof z Agatą - ks. Sławomir Ziobro