UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ    NIEDZIELA  16.06.2019

7.00

1.- Dziękczynno - błagalna za życie Oli i Jasia

9.00

1.- Dziękczynno - błagalna za Ojczyznę

2.- Dziękczynno - błagalna za pracowników, emerytów i rencistów ZPE Zapel SA

10.30

1.+ Jerzy Kucab

2.+ Maria i Franciszek Deręgowscy

12.00

1.- Za Parafian - chrzest

2.- Dziękczynno - błagalna w 18 r. urodzin Gabriela

18.00

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

1.+ Stanisława(k) Żybura of. Janina i Adam Saneccy - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga od uczestników pogrzebu - o. Paweł Klimczak

3.+ Krystyna Wójcik of. Krzysztof z Agatą - ks. Sławomir Ziobro

PONIEDZIAŁEK  17.06.2019

6.30

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

18.00

1.+ Zofia Lichoń

2.+ Stefania i Franciszek Kruczek

3.- Dziękczynno - błagalna z róży Marii Domin, za siostry z róży

1.+ Stanisława(k) Żybura of. Teresa i Jan Krempa - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga od uczestników pogrzebu - o. Paweł Klimczak

3.+ Krystyna Wójcik of. rodzina Rogalów z Trzciany - ks. Sławomir Ziobro

WTOREK  18.06.2019

6.30

1.+ Aleksandra(k) i Jan Musiał

2.+ Piotr Popek of. ciotka i wujowe z Sierakowic i Raciborza

18.00

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

2.+ Bogusław Stachowicz

1.+ Stanisława(k) Żybura of. Zofia Jamróz - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga od uczestników pogrzebu - o. Paweł Klimczak

3.+ Krystyna Wójcik of. Maria i Tadeusz Goreccy - ks. Sławomir Ziobro

ŚRODA  19.06.2019

6.30

1.+ Andrzej Frodyma – gregorianka

2.+ Czesława(k) i Rudolf Krawczyk

8.00

1.- Zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

     Dziękczynno - błagalna za dzieci i młodzież na czas wakacji

9.30

1.- Zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej Montessori, Gimnazjum

     i Liceum. Dziękczynno - błagalna za dzieci i młodzież na czas wakacji

18.00

1.+ Kazimiera(k) i Jan Łyszczek

2.+ Janina i Władysław Szybkowscy

1.+ Stanisława(k) Żybura of. rodzina Saneckich z Babicy - ks. Krzysztof Salik

2.+ Józefa(k) Szeliga od uczestników pogrzebu - o. Paweł Klimczak

3.+ Krystyna Wójcik of. koleżanki z Zapelu - ks. Sławomir Ziobro

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ     CZWARTEK  20.06.2019

7.00

1.+ Janina i Piotr Kut, Jan Michalski

9.00

1.+ Jan Irzyk 50 r. śmierci

10.30

1.- Dziękczynno - błagalna w 18 r. urodzin Mateusza

2.- Dziękczynno - błagalna w 10 r. ślubu Magdaleny i Pawła of. rodzice

18.00

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

1.+ Stanisława(k) Żybura of. koleżanki i koledzy z wydziału W-30 - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik of. rodzina Rykałów - ks. Sławomir Ziobro

PIĄTEK  21.06.2019

6.30

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

2.+ Władysław Opaliński

3.+ Piotr Popek of. róża Eugeniusza Klimczaka

18.00

1.+ Zdzisław Baran

1.+ Stanisława(k) Żybura of. koleżanki i koledzy z wydziału W-30 - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik of. siostry z rodziny różańcowej - ks. Sławomir Ziobro

SOBOTA  22.06.2019

6.30

1.+ Agata, Wojciech i Łukasz Soleccy

2.+ Piotr Popek of. krąg rodzin św. Stanisława

18.00

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

1.+ Stanisława(k) Żybura of. koleżanki i koledzy z wydziału W-30 - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik of. rodzina Maciołków - ks. Sławomir Ziobro

XII NIEDZIELA ZWYKŁA  23.06.2019

7.00

1.+ Wiktoria, Jan i Ignacy Lasota

9.00

1.+ Władysława(k) Baran

2.+ Henryk Lib of. rodzina Kopaczów

10.30

1.+ Józef Kot

12.00

1.- Za Parafian - chrzty

18.00

1.+ Andrzej Frodyma - gregorianka

1.+ Stanisława(k) Żybura of. koleżanki i koledzy z wydziału W-30 - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik of. rodzina Lisów - ks. Sławomir Ziobro