XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  30.06.2019

7.00

1.+ Władysław Kalandyk 10 r. śmierci

9.00

1.-Dziękczynno–błagalna za rolników, hodowców, producentów i pracowników PODR

2.- Dziękczynno – błagalna za solenizantów

10.30

1.+ Maria Pięciak 12 r. śmierci

12.00

1.- Za Parafian

19.00

1.+ Andrzej Frodyma – gregorianka – zakończenie

1.+ Stanisława(k) Żybura of. od uczestników pogrzebu - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik of. sąsiedzi z bloku - ks. Sławomir Ziobro

3.+ Stanisława(k) Surówka of. Elżbieta Sitek z rodziną – o. Andrzej Ruszała

PONIEDZIAŁEK  01.07.2019

6.30

1.- Dziękczynno – błagalna za Pawła

2.+ Piotr Popek of. rodzina Nierodów

18.00

1.+ Paweł Chudzicki – gregorianka – rozpoczęcie

2.+ Zdzisław Hadera 2 r. śmierci

1.+ Stanisława(k) Żybura of. od uczestników pogrzebu - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik of. sąsiedzi z bloku - ks. Sławomir Ziobro

3.+ Stanisława(k) Surówka of. Maria i Janusz Sroka z rodziną – o. Andrzej Ruszała

4.+ Adam Stopyra of. rodzina Ligodów – ks. Antoni Domino

5.+ Józefa(k) Drążek of. rodzina Woźniaków – ks. Przemysław Drąg

WTOREK  02.07.2019

6.30

1.+ Paweł Chudzicki – gregorianka

2.+ Piotr Popek of. rodzina Kargoli

18.00

1.+ Jan Mazur

1.+ Jan Szpond of. sąsiedzi - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik of. sąsiedzi z bloku - ks. Sławomir Ziobro

3.+ Stanisława(k) Surówka of. rodzina Pomprowiczów – o. Andrzej Ruszała

4.+ Adam Stopyra of. rodzina Gugałów – ks. Antoni Domino

5.+ Józefa(k) Drążek of. róża Krystyny Sierżęgi – ks. Przemysław Drąg

ŚRODA  03.07.2019

6.30

1.+ Władysław Prętki 16 r. śmierci, + Eugenia i jej rodzice

18.00

1.+ Paweł Chudzicki – gregorianka

2.+ Piotr Popek of. Dominika i Paweł

1.+ Jan Szpond of. sąsiedzi - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik of. Barbara Niedziałek z synem - ks. Sławomir Ziobro

3.+ Stanisława(k) Surówka of. koleżanki i koledzy z Technitex – o. Andrzej Ruszała

4.+ Adam Stopyra of. rodzina Kubiczów – ks. Antoni Domino

5.+ Józefa(k) Drążek of. koleżanki córki Jadwigi z Babicy – ks. Przemysław Drąg

CZWARTEK  04.07.2019

6.30

1.+ Piotr Popek of. Monika i Andrzej Rałowscy

2.+ Katarzyna Żarów 40 r. śmierci

18.00

1.+ Paweł Chudzicki – gregorianka

2.- Dziękczynno – błagalna z Teresę

1.+ Jan Szpond of. sąsiedzi - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik of. Zuzanna Rzepka z rodziną - ks. Sławomir Ziobro

3.+ Stanisława(k) Surówka of. pracownicy ZNS – o. Andrzej Ruszała

4.+ Adam Stopyra of. rodzina Siciaków – ks. Antoni Domino

5.+ Józefa(k) Drążek od uczestników pogrzebu – ks. Przemysław Drąg

PIĄTEK  05.07.2019

6.30

1.+ Paweł Chudzicki – gregorianka

2.+ Piotr Popek of. Ewa i Johan z dziećmi

18.00

1.+ Katarzyna 40 r. śmierci, + Piotr Żarów

2.- Dziękczynno – błagalna w 85 r. urodzin Zofii

1.+ Jan Szpond of. sąsiedzi - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik of. Anna - ks. Sławomir Ziobro

3.+ Stanisława Surówka of. pracownicy ZNS – o. Andrzej Ruszała

4.+ Adam Stopyra of. Jadwiga i Jacek Seredyńscy – ks. Antoni Domino

5.+ Józefa(k) Drążek od uczestników pogrzebu – ks. Przemysław Drąg

SOBOTA  06.07.2019

6.30

1.- Dziękczynno – błagalna w 4 r. urodzin Hani

2.+ Piotr Popek of. Adam Łyszczak

14.00

1. Ślub

15.30

1. Pielgrzymka Przemyska

18.00

1.+ Paweł Chudzicki – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. sąsiedzi - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik od uczestników pogrzebu - ks. Sławomir Ziobro

3.+ Stanisława(k) Surówka of. pracownicy ZNS – o. Andrzej Ruszała

4.+ Adam Stopyra of. Halina i Mariusz Ukowscy – ks. Antoni Domino

5.+ Kazimiera(k) Hadera of. Bronisława(k) i Jerzy Szostak – ks. Przemysław Drąg

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA  07.07.2019

7.00

1.- Dziękczynno – błagalna z róży Ryszarda Gołdy i za ++ braci z róży

9.00

1.- Dziękczynno – błagalna z róży Małgorzaty Bieniek

10.30

1.+ Artur Tarsała

2.- Dziękczynno – błagalna w 40 r. ślubu Grażyny i Mariana

12.00

1.- Za Parafian

19.00

1.+ Paweł Chudzicki – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. rodzina Wolskich - ks. Krzysztof Salik

2.+ Krystyna Wójcik od uczestników pogrzebu - ks. Sławomir Ziobro

3.+ Stanisława(k) Surówka of. rodzina Pajów – o. Andrzej Ruszała

4.+ Adam Stopyra of. koleżanki i koledzy z pracy córki Izabeli – ks. Antoni Domino

5.+ Kazimiera(k) Hadera of. rodzina Totoniów i Marczaków – ks. Przemysław Drąg