XVII NIEDZIELA ZWYKŁA  28.07.2019

7.00

1.+ Dziękczynno – błagalna z róży Marii Gola i za ++ siostry z róży

9.00

1.- Dziękczynno – błagalna w 30 r. ślubu Marty i Zenona

10.30

1.+ Anna i Piotr Gaweł

12.00

1.- Za Parafian

19.00

1.+ Paweł Chudzicki – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. Danuta i Stanisław Brzyscy - ks. Krzysztof Salik

2.+ Kazimiera(k) Hadera od uczestników pogrzebu – ks. Przemysław Drąg

3.+ Stanisława(k) Tobjasz of. pracownicy przedszkola w BC – ks. Damian Bolka

4.+ Stanisława(k) Tobjasz of. Iwona i Wojciech Barczak – ks. Wojciech Zygo

PONIEDZIAŁEK  29.07.2019

6.30

1.+ Paweł Chudzicki – gregorianka

18.00

1.+ Józefa(k) Szeliga

2.- Dziękczynno – błagalna w 30 r. ślubu Doroty i Roberta

1.+ Jan Szpond of. Wydział prewencji i ochrony inf. niejawnych - ks. Krzysztof Salik

2.+ Kazimiera(k) Hadera od uczestników pogrzebu – ks. Przemysław Drąg

3.+ Stanisława(k) Tobjasz of. od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

WTOREK  30.07.2019

6.30

1.+ Genowefa Rak 2 r. śmierci of. dzieci

18.00

1.+ Paweł Chudzicki – gregorianka – zakończenie

2.+ Czesław Totoń of. wnuczka Agnieszka z mężem

1.+ Jan Szpond of. Krzysztof Skowron z rodziną - ks. Krzysztof Salik

2.+ Kazimiera(k) Hadera od uczestników pogrzebu – ks. Przemysław Drąg

3.+ Stanisława(k) Tobjasz of. od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

4.+ Stanisława(k) Surówka of. koleżanki z pracy córki Małgorzaty –o.Andrzej Ruszała

ŚRODA 31.07.2019

6.30

1.+ Weronika i Franciszek Pezdan

18.00

1.+ Marian Szymański 2 r. śmierci of. synowa z dziećmi

2.+ Czesław Totoń of. córka Jadwiga z mężem

1.+ Jan Szpond of. Komendant Policji Miejskiej w Rzeszowie - ks. Krzysztof Salik

2.+ Kazimiera(k) Hadera od uczestników pogrzebu – ks. Przemysław Drąg

3.+ Stanisława(k) Tobjasz of. od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

4.+ Stanisława(k) Surówka of. koleżanki z pracy córki Małgorzaty –o.Andrzej Ruszała

CZWARTEK  01.08.2019

6.30

1.+ Urszula Hul

2.+ Wanda Lelek 16 r. śmierci

3.+ Helena Wójciak 4 r. śmierci

18.00

1.+ Adam Rak – gregorianka – rozpoczęcie

1.+ Jan Szpond of. Komendant Policji Miejskiej w Rzeszowie - ks. Krzysztof Salik

2.+ Kazimiera(k) Hadera od uczestników pogrzebu – ks. Przemysław Drąg

3.+ Stanisława(k) Tobjasz of. od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

4.+ Stanisława(k) Surówka of. koleżanki z pracy córki Małgorzaty –o.Andrzej Ruszała

5.+ Zofia Kalandyk of. mieszkańcy bloku ul. Sportowa 4 – ks. Edward Sienkiewicz

PIĄTEK  02.08.2019

6.30

1.+ Adam Rak – gregorianka

2.+ Czesław Totoń of. wnuk Mateusz

18.00

1.+ Władysław Pelczar 8 r. śmierci

1.+ Jan Szpond of. Wiola Kocurek - ks. Krzysztof Salik

2.+ Kazimiera(k) Hadera od uczestników pogrzebu – ks. Przemysław Drąg

3.+ Stanisława(k) Tobjasz of. od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

4.+ Stanisława(k) Surówka od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

5.+ Zofia Kalandyk of. mieszkańcy bloku ul. Sportowa 4 – ks. Edward Sienkiewicz

SOBOTA  03.08.2019

6.30

1.+ Anna i Aleksander Pięta

14.00

1.- Ślub

15.00

1.- Ślub

18.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. Monika i Marek Sitek - ks. Krzysztof Salik

2.+ Stanisława(k) Tobjasz of. od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

3.+ Stanisława(k) Surówka od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

4.+ Zofia Kalandyk of. mieszkańcy bloku ul. Sportowa 4 – ks. Edward Sienkiewicz

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  04.08.2019

7.00

1.+ Dziękczynno – błagalna z róży Ryszarda Gołdy i za ++ braci z róży

9.00

1.- Helena, Marian(14 r. śmierci), Michał Skiba i Józefa(k) Rozborska

10.30

1.+ Anna i Tomasz Kobosz

12.00

1.- Za Parafian

19.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. Krzysztof Sitek z Marysią - ks. Krzysztof Salik

2.+ Stanisława(k) Tobjasz of. od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

3.+ Stanisława(k) Surówka od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

4.+ Zofia Kalandyk of. Barbara i Izabela Szalacha – ks. Edward Sienkiewicz