XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  04.08.2019

7.00

1.+ Dziękczynno – błagalna z róży Ryszarda Gołdy i za ++ braci z róży

9.00

1.- Helena i Marian(14 r. śmierci) Skiba, Michał Skiba, Józefa(k) Rozborska

10.30

1.+ Anna i Tomasz Kobosz

12.00

1.- Za Parafian

19.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. Krzysztof Sitek z Marysią - ks. Krzysztof Salik

2.+ Stanisława(k) Tobjasz of. od uczestników pogrzebu – ks. Damian Bolka

3.+ Stanisława(k) Surówka od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

4.+ Zofia Kalandyk of. Barbara i Izabela Szalacha – ks. Edward Sienkiewicz

5.+ Danuta Nowak of. kuzynka Agnieszka Sitko – ks. Sławomir Ziobro

6.+ Maria Lubecka of. kuzyn Władysław z rodziną – ks. Dominik Wacław

PONIEDZIAŁEK  05.08.2019

6.30

1.+ Adam Rak – gregorianka

18.00

1.+ Monika(1 r. śmierci) i Władysław Fortuna(8r.śmierci) of. córka z rodziną

1.+ Jan Szpond of. Krzysztof Sitek z Marysią - ks. Krzysztof Salik

2.+ Stanisława(k) Surówka od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk of. Natalia Ferenc z rodziną – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Danuta Nowak of. ciotka Zofia z rodziną – ks. Sławomir Ziobro

5.+ Andrzej Pleśniak of. Edyta i Damian Stygar z dziećmi – ks. Krzysztof Sendecki

6.+ Maria Lubecka of. Katarzyna z rodziną z Katowic – ks. Dominik Wacław

WTOREK  06.08.2019

6.30

1.+ Ludwika(k) Mazur

18.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. Bronisław Niedziałek - ks. Krzysztof Salik

2.+ Stanisława(k) Surówka od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk of. rodzina Chmielów – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Danuta Nowak of. Staszowska – ks. Sławomir Ziobro

5.+ Andrzej Pleśniak of. Helena i Franciszek Byjoś– ks. Krzysztof Sendecki

6.+ Maria Lubecka of. Krystyna Pietrzak i MariaBoczar – ks. Dominik Wacław

ŚRODA  07.08.2019

6.30

1.+ Adam Rak – gregorianka

18.00

1.- W intencji Panu Bogu wiadomej

1.+ Jan Szpond of. rodzina Pączków - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara of. sąsiadka – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk of. Paulina i Bartosz Augustyn – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Danuta Nowak of. Sławomir Wąs z rodziną – ks. Sławomir Ziobro

5.+ Andrzej Pleśniak of. rodzina Guzów i Mazurów – ks. Krzysztof Sendecki

6.+ Maria Lubecka od uczestników pogrzebu– ks. Dominik Wacław

CZWARTEK  08.08.2019

6.30

1.+ Elżbieta Słysz

18.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. Zofia Pączek i Magdalena Zielińska z córkami - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara of. mieszkańcy bloku nr 8 – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk of. Krystyna Różycka – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Danuta Nowak of. Helena Wąs – ks. Sławomir Ziobro

5.+ Andrzej Pleśniak of. Agnieszka Rozborska – ks. Krzysztof Sendecki

6.+ Maria Lubecka od uczestników pogrzebu– ks. Dominik Wacław

PIĄTEK  09.08.2019

6.30

1.+ Adam Rak – gregorianka

18.00

1.+ Stanisław Wilk 20 r. śmierci

1.+ Jan Szpond of. Bogusław Madera - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara of. mieszkańcy bloku nr 8 – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Danuta Nowak of. Piotr Wąs – ks. Sławomir Ziobro

5.+ Andrzej Pleśniak od uczestników pogrzebu – ks. Krzysztof Sendecki

6.+ Maria Lubecka od uczestników pogrzebu– ks. Dominik Wacław

SOBOTA  10.08.2019

6.30

1.+ Zdzisław Wacnik 4 r. śmierci

14.00

1.- Ślub

18.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. Maria, Ania i Robert - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara of. mieszkańcy bloku nr 8 – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Danuta Nowak of. rodzina Kąkolów – ks. Sławomir Ziobro

5.+ Andrzej Pleśniak od uczestników pogrzebu – ks. Krzysztof Sendecki

6.+ Maria Lubecka od uczestników pogrzebu– ks. Dominik Wacław

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  11.08.2019

7.00

1.+ Dziękczynno – błagalna z róży Stanisławy Antoniewskiej i za ++ siostry z róży

9.00

1.+ Wiktoria i Edward Jędrzejczyk of. córka

10.30

1.+ Zofia i Eugeniusz Jarosz of. syn Janusz

12.00

1.- Za Parafian

19.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. rodzina Śmiałowskich - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara of. koleżanki córki  – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Danuta Nowak of. Maria i Andrzej Gajdek – ks. Sławomir Ziobro

5.+ Andrzej Pleśniak od uczestników pogrzebu– ks. Krzysztof Sendecki

6.+ Maria Lubecka od uczestników pogrzebu– ks. Dominik Wacław