XIX NIEDZIELA ZWYKŁA  11.08.2019

7.00

1.- Dziękczynno – błagalna z róży Stanisławy Antoniewskiej i za ++ siostry z róży

9.00

1.+ Wiktoria i Edward Jędrzejczyk of. córka

10.30

1.+ Zofia i Eugeniusz Jarosz of. syn Janusz

12.00

1.- Za Parafian

19.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond of. rodzina Śmiałowskich - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara of. koleżanki córki  – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Danuta Nowak of. Maria i Andrzej Gajdek – ks. Sławomir Ziobro

5.+ Andrzej Pleśniak od uczestników pogrzebu – ks. Krzysztof Sendecki

6.+ Maria Lubecka od uczestników pogrzebu – ks. Dominik Wacław

PONIEDZIAŁEK  12.08.2019

6.30

1.+ Adam Rak – gregorianka

18.00

1.+ Maria i Władysław Sitek of. córka

2.+ Czesław Totoń of. ciotka Justyna z rodziną z Połczyna

1.+ Jan Szpond of. Zarząd i Rada Nadzorcza SM w Boguchwale - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara of. koleżanka Nela z synem – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Danuta Nowak of. sąsiedzi Bartyńscy – ks. Sławomir Ziobro

5.+ Adam Sanecki of. Janina z Zarzecza – ks. Krzysztof Sendecki

6.+ Maria Lubecka od uczestników pogrzebu – ks. Dominik Wacław

WTOREK  13.08.2019

6.30

1.+ Leon Sokołowski 15 r. śmierci

18.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

2.+ Czesław Totoń of. wnuk Marcin z żoną

3.+ Danuta Pecka

1.+ Jan Szpond of. Zarząd i Rada Nadzorcza SM w Boguchwale - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara of. Wiktoria Bardzik i Janina Bury – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Danuta Nowak of. rodzina Kubickich – ks. Sławomir Ziobro

5.+ Adam Sanecki of. rodzina Golonków z Bielska Białej – ks. Krzysztof Sendecki

6.+ Maria Lubecka od uczestników pogrzebu – ks. Dominik Wacław

18.45

1. – Nabożeństwo Fatimskie

ŚRODA  14.08.2019

6.30

1.+ Adam Rak – gregorianka

18.00

1.- Dziękczynno – błagalna w 10 r. ślubu Joanny i Tomasza

2.+ Bronisław Roj

1.+ Jan Szpond of. Maria i Franciszek Kuś z Wyżnego - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara of. Urszula i Piotr – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Adam Sanecki of. Małgorzata i Jerzy Ruszała – ks. Krzysztof Sendecki

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

CZWARTEK  15.08.2019

7.00

1.+ Maria i Józef

9.00

1.- Dziękczynno – błagalna z róży Małgorzaty Bieniek

10.30

1.- Dziękczynno – błagalna w 40 r. ślubu Elżbiety i Zbigniewa Jeżewskich

12.00

1.- Dożynki. Dziękczynna za zebrane plony, z prośbą o bł. Boże w pracy dla rolników

2.+ Maria Rozborska

19.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond od uczestników pogrzebu - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Adam Sanecki of. Wiesława(k) i Marek Pilch – ks. Krzysztof Sendecki

PIĄTEK  16.08.2019

6.30

1.+ Adam Rak – gregorianka

14.00

1.- Ślub

18.00

1.+ Joanna i Józef Borowiec

2.- Dziękczynno – błagalna za siostry zakonne i księży z parafii i w parafii, szczególnie za s. Olgę i ks. Wojciecha

1.+ Jan Szpond od uczestników pogrzebu - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Adam Sanecki of. Anna i Leszek Zimny – ks. Krzysztof Sendecki

sobota  17.08.2019

6.30

1.- Dziękczynno – błagalna w 25 r. ślubu Barbary i Artura

2.+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

15.00

1.- Ślub

18.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond od uczestników pogrzebu - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ Adam Sanecki of. Zofia i Wiktor Ruszała – ks. Krzysztof Sendecki

XX NIEDZIELA ZWYKŁA  18.08.2019

7.00

1.+ Bogusław Nowak 3 r. śmierci of. żona z dziećmi

9.00

1.- Dziękczynno – błagalna w 90 r. urodzin Ludwiki(k) of. wnuki i prawnuki

10.30

1.+ Franciszek Cios 6 r. śmierci

2.- Dziękczynno – błagalna za ks. Wojciecha

12.00

1.- Za Parafian

19.00

1.+ Adam Rak – gregorianka

1.+ Jan Szpond od uczestników pogrzebu - ks. Krzysztof Salik

2.+ Zofia Bara od uczestników pogrzebu – o. Andrzej Ruszała

3.+ Zofia Kalandyk od uczestników pogrzebu – ks. Edward Sienkiewicz

4.+ AdamSanecki of. Maria Wolan – ks. Krzysztof Sendecki