1. W poniedziałek 13 września zapraszamy na wieczór fatimski z Mszą św. o godz. 18.00 i procesją różańcową.
  2. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W Mogielnicy odpust.
  3. We wtorek zapraszamy na Msze św. z posługą modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie wyjątkowo o godz. 19.30.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka wszystkich ministrantów. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami lub lektorami i służyć przy ołtarzu.
  6. Od przyszłej niedzieli powracamy z katechezą dla dzieci na Mszy św. o godz. 10.30.
  7. W dniach od 16 do 19 września w Dębowcu uroczystości odpustowe w 25 rocznicę koronacji MB Saletyńskiej.
  8. W tygodniu przypadają wspomnienia: w poniedziałek św. Jana Chryzostoma, w środę NMP Bolesnej, w czwartek św. Męczenników Korneliusza i Cypriana, w sobotę przypada święto św. Stanisława Kostki.
  9. Przygotowujemy 9 października jednodniową pielgrzymkę z apostolstwem Dobrej Śmierci do Komańczy, Zagórza i Jaślisk. Zapisy w zakrystii.
  10. Dziękujemy panu Wiesławowi Kwiatkowskiemu za tymczasowe zainstalowanie na zewnątrz świątyni popiersia Prymasa Kard. St. Wyszyńskiego.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  12. Dziękujemy za wszelkie składane ofiary zawłaszcza na "Zakątek Maryi" - serdeczne Bóg zapłać.
  13. Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o czystość kościoła i otoczenia. W tym tygodniu o tą posługę prosimy rodziny z ul. Sportowa blok nr 4.