1. Wyruszyła 45. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami przez modlitwę. Relacje z pielgrzymki codziennie przekazuje nasze radio „Via”.

2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.

3. W tym tygodniu w liturgii:

w poniedziałek św. Dominika – pamiętajmy o modlitwie za naszego księdza w dniu Jego imienin

we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein – Patronki Europy

w środę – św. Wawrzyńca – diakona męczennika

w czwartek – św. Klary

1. W środę jak co tydzień zachęcamy wszystkich do Adoracji Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

2. Na wakacyjnych drogach niech nie braknie spojrzenia z wiarą na nasze życie, co umożliwiają nam dobre czasopisma – zabierzmy ze sobą Gościa Niedzielnego lub Niedzielę.

3. Przypominamy, że na tablicy ogłoszeń są wywieszone zapowiedzi przedślubne.

4. Ogłoszenia społeczne:

Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale zaprasza w ramach XVIII Międzynarodowego Pleneru Malarskiego Boguchwała 2023 na następujące wydarzenia:
    - 9 sierpnia na warsztaty malarskie z artystką Gabrielą Cichowską dla dzieci i młodzieży o godzinie 16:30 w sali widowiskowej MCK
    - 13 sierpnia w sobotę o godzinie 19.00 na koncert Marka Bałaty - wstęp wolny

Organizatorzy Festiwalu Psalmów Dawidowych w Kolbuszowej zapraszają na tegoroczny koncert pod hasłem: "Psalmy Pokoju i Miłosierdzia". Wydarzenie będzie miało miejsce 21 sierpnia o 1900. Więcej szczegółów na stronie internetowej tego festiwalu.
  5. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w porządkowanie świątyni i jej otoczenia. To ważny wymiar troski o nasz wspólny dom. Na ten tydzień prosimy parafian z ul. Kolejowej i domków z ul. Sportowej.

6. W minionym tygodniu do wieczności odszedł Piotr Baran.