1. Dziś modlimy się za Kościół na Wschodzie i zbierana jest składka do puszek na pomoc temu Kościołowi. 

 2. Zapraszamy na Msze św. roratnie o godz. 17.00.

 3. Dziś po pierwszej Mszy św. zmiana tajemnic Róż żeńskich. 

 4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w salce parafialnej. 

 5. W piątek 13 grudnia kolejna rocznica wybuchu stanu wojennego, modlimy się w intencji Ojczyzny. 

 6. Przypominamy, że w dniach 13-15 grudzień w naszej parafii odbędzie się Kurs Filip dla młodych pod hasłem „ Wiosna w sercu w środku zimy”. Kurs poprowadzi Zespół Młodych Ewangelizatorów z Warszawy i Żyrardowa. Zapisy do 8 grudnia w zakrystii lub pod adresem email ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) umieszczonym na specjalnym plakacie na stronie parafialnej.  

 7. Można nabyć świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła pomocy dzieciom z ubogich rodzin małą świeca w cenie 5 zł. duża 10 zł.

 8. Opłatki świąteczne w zakrystii.

 9. Spowiedź świąteczna będzie w naszej parafii w sobotę 21 grudnia.

 10. W przyszłą niedzielę będzie wśród nas mama dwóch chłopców z Borku Starego chorych na porażenie mózgowe, którzy wymagają nieustannej pomocy lekarskiej. Rodzina wraz z księdzem proboszczem proszą ludzi dobrej woli o pomoc w zgromadzeniu środków na leczenie. Po każdej Mszy będzie kwestować do puszek na ten cel.

 11. Dziękujemy parafianom, którzy w minionym tygodniu porządkowali kościół. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Dra Tkaczowa blok 169G. 

 12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej; Gość Niedzielny proponuje art. Pełny tekst adhortacji „Evangelim gaudium” papieża Franciszka oraz Opowieść o twórcy pierwszej publicznej szkoły podstawowej. Niedziela proponuje art. Gender, czyli wilk w owczej skórze oraz dodatek z życia naszej diecezji.

 13. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku i spotkań rodzinnych.