1.    W poniedziałek i wtorek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy wieczornej. 

2.    W sobotę Święto Katedry św. Piotra Apostoła.

3.    Mszy św. składkowe: w niedzielę o godz. 7.00 z Róży Ewy Micał, również w niedzielę o godz. 9.00 z Róży Bronisławy Wierzbickiej.

4.    Od dzisiejszej niedzieli intencje Mszy św. będą umieszczane na stronie parafialnej.

5.    W dniu 18 lutego o godz. 20.00 w Kinie „ Zorza” w Rzeszowie wyświetlony będzie film „ Jego oczami” o ks. prof. Józefie Tischnerze, natomiast w dniach 25-27 lutego o godz. 19.00 film dokumentalny pt. „ Jak pokonać szatana”.

6.    Ruch Światło-Życie (Oaza) zaprasza dzieci i młodzież na spotkania w sobotę o godz. 15.30. Spotkania mają charakter formacyjny i są etapem przygotowującym do wakacyjnych wyjazdów.
   
7.    Pięknie dziękujemy parafianom za składane ofiary na remont schodów. Tradycyjnie też składamy słowa wdzięczności parafianom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o porządek w naszym kościele. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie świątyni rodziny z ul. Sportowa blok nr. 4 m 23-45.

8.    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; w Gościu Niedzielnym polecamy art. Kościół wielkich szans oraz  Groźny dokument. W Niedzieli polecamy art. Prawdziwa historia ocalenia Polski i świata oraz Zakochani w Różańcu z Maryją. Jest też miesięcznik List  z tematem numeru: Czy Bóg chce, żebyśmy byli doskonali?
 
9.    Życzymy Parafianom i Gościom dobrej niedzieli. Niech Bóg Wam błogosławi.