1. Dziś nasza parafia gości p. Michała Kondrat reżysera wielu filmów, który ma dla nas pewne zaproszenie.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i adorację NS prowadzoną przez Wspólnotę INSPJ.
  3. W piątek 13 lipca zapraszamy na kolejny wieczór fatimski. Mszy św. i nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. Tomasz Świętoń - wikariusz z parafii Rzeszów-Zwięczyca.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościli misjonarza o. Tomasza Podrazik, który wygłosi do nas homilię a po każdej Mszy zbiórka do puszek na misje.
  5. W tygodniu przypadają święta i wspomnienia: w środę święto św. Benedykta, Patrona Europy, w czwartek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w piątek św. Pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta.
  6. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę w 41 Pieszej Pielgrzymce Rzeszowskiej. Zapisy do grupy św. Stanisława w księgarni Saletina przy Parafii MB Saletyńskiej w Rzeszowie. Więcej informacji na stronie www.pielgrzymka.rzeszow.pl
  7. W Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w ramach studiów na Uniwersytecie Rzeszowskim można podjąć studia na kierunku "Nauki o rodzinie". Szczegóły na plakacie.
  8. Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Sportowa blok nr 8.
  9. Serdecznie też dziękujemy ofiarodawcom za składane ofiary na remont naszej świątyni.
  10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Ewangelia a nie " humanizm uprzejmości" - kondycji Kościoła w Niemczech oraz poruszające świadectwo Siema, Kryzys. Niedziela proponuje art. Chrześcijanie "klejem" Syrii (świadectwo z miejsca tragedii) oraz Wielka susza.
  11. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.