1. Dziś nasza parafia gości misjonarza o. Tomasza Podrazik, który głosi do nas homilię a po każdej Mszy zbiera do puszki na misje.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i adorację NS prowadzoną przez Wspólnotę INSPJ.
  3. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. W piątek 20 lipca, minie pięć lat od ingresu ks. bpa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej. W tym dniu pamiętajmy o modlitwie o Biskupie Rzeszowskim.
  5. Diecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości zaprasza do wzięci udziału w inicjatywie pt. "100 dni abstynencji na stulecie wolności". Początek akcji 4 sierpnia a zakończenie 11 listopada.
  6. W tygodniu przypada w poniedziałek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  7. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę w 41 Pieszej Pielgrzymce Rzeszowskiej. Zapisy do grupy św. Stanisława w księgarni Saletina przy Parafii MB Saletyńskiej w Rzeszowie. Więcej informacji na stronie www.pielgrzymka.rzeszow.pl
  8. Ogłoszenie społeczne: w dniach 17-20 lipca będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.
  9. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom bloku nr 8 z ul. Sportowej, którzy tak licznie podjęli sprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Sportowa blok nr 10.
  10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. O kulcie Najdroższej Krwi Chrystusa oraz Fakty i mity o kleszczach. Niedziela proponuje art. Mam klucze do "watykańskiego raju" oraz Z krzyżem przez Amerykę.
  11. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.