1. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i adorację NS prowadzoną przez Wspólnotę INSPJ.
  2. W tygodniu przypadają święta i wspomnienia: w poniedziałek święto św. Brygidy, Patronki Europy, we wtorek św. Kingi, w środę święto św. Jakuba Apostoła, w czwartek św. Joachima i Anny Rodziców NMP.
  3. Kustosz Sanktuarium w Cmolasie zaprasza na uroczystości odpustowe w dniach od 2 do 6 sierpnia. Szczegóły na plakacie.
  4. W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa w intencji kierowców, będzie też można nabyć breloczki i zawieszki z modlitwą. Dołączamy się także do Akcji św. Krzysztofa - "1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy" pod patronatem MIVA Polska. Zebrane ofiary do puszek przekazane będą na Misje.
  5. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę w 41 Pieszej Pielgrzymce Rzeszowskiej. Zapisy do grupy św. Stanisława w księgarni Saletina przy Parafii MB Saletyńskiej w Rzeszowie. Więcej informacji na stronie www.pielgrzymka.rzeszow.pl
  6. Ogłoszenie społeczne: MCK w Boguchwale rozpoczyna zapisy na Letnie Warsztaty Kulturalne dla dzieci w wieku 7-12 lat (cena tygodniowego turnusu 250 zł). Ilość miejsc ograniczona. Turnusy: I T. 30.07-03.08, II T. 06.08-10.08.
  7. W minioną niedzielę zebrano na misje w Tanzanii 7.230 zł. o. Tomasz składa serdeczne Bóg zapłać zapewniając o modlitwie za ofiarodawców.
  8. Wywieszono kolejne zapowiedzi przedmałżeńskie.
  9. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom bloku nr 10 z ul. Sportowej, za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Sportowa blok nr 12.
  10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Jezus na fali oraz Jestem człowiekiem wierzącym - wywiad z legendarnym muzykiem Józefem Skrzekiem. Niedziela proponuje art. Oaza życia monastycznego oraz U Babci Pana Jezusa.
  11. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego, bezpiecznych wakacji i radości w Duchu Świętym.