1. Dziś w naszej parafii po każdej Mszy, poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa w intencji kierowców, można nabyć breloczki i zawieszki z modlitwą (dowolna ofiara). Dołączamy się także do Akcji św. Krzysztofa - "1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy" pod patronatem MIVA Polska. Zebrane ofiary do puszek przekazane będą na Misje.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i adorację NS prowadzoną przez Wspólnotę INSPJ.
  3. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w tygodniu przed Mszą św. a w piątek od godz. 17.00. Prosimy o przystępowanie do spowiedzi w tygodniu aby uniknąć kolejek w piątek.
  4. W czwartek możliwość uzyskania odpustu zupełnego "Porcjunkuli". Warunki: 1) nabożne nawiedzenie kościoła parafialnego lub sanktuarium połączone z odmówieniem modlitw; Ojcze nasz i Wierzę w Boga; 2) sakrament pokuty (może być przyjęty wcześniej); 3) Komunia św.; 4) modlitwa wg intencji Ojca Świętego.
  5. Nabożeństwo do MB, Pierwszych Sobót Miesiąca w sobotę o godz. 17.30.  
  6. W tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek św. Ignacego z Loyoli, w środę św. Alfonsa Marii Luguoriego, w sobotę św. Jana Vianneya - patrona kapłanów.
  7. W sobotę 4 sierpnia wyrusz Rzeszowska Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 6.30 przy rzeszowskiej Farze.
  8. Wywieszono zapowiedzi przedmałżeńskie.
  9. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom bloku nr 12 z ul. Sportowej, za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Sportowa blok nr 14.
  10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Święta z sąsiedztwa o Ciarze Corbella Petrilo współczesnej mamie, która oddała życie za synka oraz Koloratka i powstańcza opaska. Niedziela proponuje art. Czego nie oglądają muzealni goście oraz Spotkanie z legendą polskiej piłki Włodzimierzem Lubańskim.
  11. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego, bezpiecznych wakacji i radości w Duchu Świętym.