1. W sobotę wyruszyła Rzeszowska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia pielgrzymom poprzez fale Radia VIA.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i adorację NS prowadzoną przez Wspólnotę INSPJ.
  3. W sobotę 11 sierpnia w roku Jubileuszu 350-lecia, Sanktuarium Kalwarii Pacławskiej rozpoczyna Wielki Odpust na który serdecznie zaprasza.
  4. W tygodniu przypadają święta i wspomnienia: w poniedziałek święto Przemienienia Pańskiego, w środę św. Dominika, w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża Patronki Europy, w piątek św. Wawrzyńca, w sobotę św. Klary.
  5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  6. Ogłoszenie społeczne: GOKOM sp. z o.o. w Boguchwale informuje, że w związku z modernizacją Punktu Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Kwiatkowskiego w dniach 11.08 i 18.08 punkt zbiórki odpadów będzie zamknięty. Prosimy o nie przywożenie odpadów w tych terminach.
  7. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom bloku nr 14 z ul. Sportowej, za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Techniczna nr 66 - 46 (Krystyna Kozłowska - Małgorzata Szczepanik).
  8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Kocham nie pije oraz Powołanie to nie casting. Niedziela proponuje art. Obraz , który przemawia do papieża Franciszka oraz Zamieniła mundur na habit.
  9. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego, bezpiecznych wakacji i radości w Duchu Świętym.