1. Rozpoczęły się Rekolekcje Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Prowadzi je o. Waldemar Sojka. Prosimy was o zaangażowanie duchowe jak i obecność na Mszach z nauką rekolekcyjną. Zaproszenia wraz z programem na stoliku pod chórem. W środę zakończenie rekolekcji uroczystą Mszą o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie ks. Infułat Wiesław Szurek, Protonotariusz Apostolski. Podczas tej Mszy nastąpi Intronizacja NSPJ w Wymiarze Społecznym naszego Miasta.  
  2. W czwartek 13 września kolejny wieczór fatimski. Mszy św., homilii i nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. Tomasz Nowak - Rzecznik Kurii i redaktor Radia VIA. Podczas tego wieczoru Skauci zaczynają kolejny rok formacyjny i będą posługiwali w liturgii. Zapraszamy także rodziców i dzieci zainteresowanych sakutingiem.
  3. W tygodniu przypadają święta i wspomnienia: w środę NMP Rzeszowskiej, w czwartek św. Jana Chryzostoma, w piątek święto Podwyższenia Krzyża, w sobotę NMP Bolesnej.
  4. Instytut Teologiczno-Pastoralny im. św. Józefa Sebastiana Pelczara przyjmuje zapisy chętnych na kurs fotografów i Kamerzystów liturgicznych. Informacje w sekretariacie Instytutu.
  5. Ogłoszenie społeczne: W przyszłą niedzielę 16 września cykliczna impreza na Rynku w Boguchwale "Smaki jesieni" rozpoczęcie o godz. 13.00. W programie na uwagę zasługuje Jubileuszowy Koncert 20-lecia działalności Zespołu "Komapanija" o godz. 15.30.
  6. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Techniczna Bloki za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Syski - Bloki 2,3,4.
  7. Dziękujemy także za składane ofiary na potrzeby remontu kościoła.
  8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. Już się oczyściłem oraz Populizm jest krótkowzroczny. Niedziela proponuje art. Uzdrowiony chłopiec oraz Na czym polega towarzyszenie.
  9. W ostatnich dniach pochowaliśmy śp. Marka Ostyńskiego. Wieczne odpoczynek ....

Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.