1. Dziś zbiórka do puszek na diecezjalne Radio VIA.
 2. W poniedziałek w Dębowcu o godz. 17.30 spotkanie Rodziny Radia Maryja.
 3. We wtorek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki patrona młodzieży i studentów. Zapraszamy dzieci, młodzież i studentów do liczniejszego udziału we Mszy wieczornej.
 4. Również we wtorek o godz. 19.00 rozpoczynamy w naszej parafii Msze św. z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie. Będą one odprawiane cyklicznie w II wtorek miesiąca.
 5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ. W tym dniu o godz. 18.30 w dolnym kościele spotkanie uczniów kl. VII.
 6. W czwartek po Mszy wieczornej o godz. 18.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII SP i III G (obecność obowiązkowa).
 7. W piątek po Mszy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 8. W tygodniu przypadają święta i wspomnienia: w czwartek św. Andrzeja Kim i jego Towarzyszy, w piątek święto św. Mateusza Apostoła.
 9. Ogłoszenie społeczne:
  1) Przypominamy, że dziś na Rynku w Boguchwale "Smaki jesieni" rozpoczęcie o godz. 13.00. W programie na uwagę zasługuje Jubileuszowy Koncert 20-lecia działalności Zespołu "Komapanija" o godz. 15.30.
  2) Urząd Miejski w Boguchwale zawiadamia, że w związku z koniecznością wykonania nowej nawierzchni asfaltowej na terenie Dworca autobusowego przy ul. Suszyckich w dniach od 19.09 (środa) do 23.09 (niedziela) zamknięty zostanie dla przewoźników i pasażerów przystanek Boguchwała Grunwald. O szczegółach związanych ze zmianami można przeczytać w gablotce parafialnej oraz w różnych punktach miasta.
 10. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Syski, którzy licznie stawili się do posprzątania kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Grabowa nr 1-24 oraz Suszyckich nr 110-66 (dawna Tkaczowa nr 1-57).
 11. Dziękujemy także za składane ofiary na potrzeby remontu kościoła. Rozpoczęliśmy drugi etap - malowanie kościoła połączone z wyrównywaniem powierzchni ścian, ubytków i pęknięć. W związku z tym w tygodniu będą pewne trudności.
 12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. Czy w internecie można spotkać Boga oraz Świadectwo uzdrowionego w Szczecinie Lucasa. Niedziela proponuje art. O DNA współczesnej młodzieży oraz z życia naszej diecezji.
 13. W ostatnich dniach zmarł śp. Mateusza Rembisz. Wieczne odpoczynek ....
 14. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.