1. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
  2. W piątek o godz. 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy też nowe osoby, które pragną zaangażować się w wolontariat.
  3. W tygodniu przypadają święta i wspomnienia: w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława, w sobotę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W przyszłą niedzielę decyzją Biskupa Rzeszowskiego składka przeznaczona będzie na ośrodek "Caritas" w Myczkowcach. Trwają tam obecnie prace remontowe.
  5. Rodzice Mikołaja Tracza, 7 letniego chłopca zwrócili się z prośbą o pomoc w zebraniu funduszu na operację. Chłopiec jest chory na achondroplazję (choroba genetyczna zaniku wzrostu w kończynach). Rodzina w przyszłą niedzielę będzie kwestować do puszek na ten cel po Mszach św.   
  6. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Suszyckich, za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Suszyckich nr 53-36 (dawna Tkaczowa nr 63-81) oraz ul. Polna w całości.
  7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Druga strona reflektora o tym dlaczego trzeba modlić się za kapłanów oraz O nieprawdziwej historii Kościoła w serialach. Niedziela proponuje art. Dwa oblicza Jezusa Miłosiernego oraz Iść drogą prawdy - spotkanie z Halina Frąckowiak.
  8. W ostatnich dniach zmarła śp. Henryka Rejment. Wieczny odpoczynek ....
  9. Dziś nasza parafia gości p. Zbigniewa Branach. Autora kilkuset esejów, reportaży historycznych i kilkunastu książek. Nasz gość powie świadectwo o św. Janie Pawle II i bł. ks. Jerzym Popiełuszce. Po Mszy będzie też można nabyć najnowsze książki: Zlecenie na Popiełuszkę i Spisek stulecia.
  10. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.