1. Dziś w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Ewangelizacyjne - Serce Ojca, które prowadzi o. Paweł Sawiak SJ wraz z Zespołem Mocni w Duchu z Łodzi. Program: Niedziela - na każdej Mszy konferencja i posługa muzyczna zespołu; o 19.00 Koncert uwielbieniowy; Poniedziałek Msze z konferencją o godz. 9.00 i 18.00; we wtorek Msze z posługą modlitwy o uzdrowienie o godz. 9.00 i 18.00.
  2. Również dziś Msza w int. Ojczyzny o godz. 10.30, po Mszy złożenie kwiatów przy Pomniku Grunwaldu, odczytanie Listu z Kancelarii Prezydenta RP i odśpiewanie hymnu narodowego. W Rzeszowie o godz. 15.00 Koncert "Rzeszów Śpiewa Patriotycznie" w wykonaniu chóru, solistów i orkiestry Jednego Serca Jednego Ducha.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  4. W czwartek na Msze wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się o I Komunii św. wraz z rodzicami. Podczas liturgii poświęcenie modlitewników dla dzieci.
  5. W piątek 16 listopada rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata.
  6. W przyszła niedzielę Kościół obchodzić będzie Drugi Światowy Dzień Ubogich. W tą też niedzielę diecezjalne uroczystości ku czci bł. Karoliny, patronki naszej diecezji.
  7. W listopadzie różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17.30.
  8. Młodzież zakończyła zbieranie ofiar na ogrzewanie kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Natomiast tych, których nie zastali, prosimy o składanie ofiar na tacę z dopiskiem "na ogrzewanie".
  9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które dbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny od Lutoryża prawa strona ul. Suszyckich od nr 52 do Urzędu Miejskiego (Czesław Drąg - Romuald Czerwiński).
  10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Niepodległość - wykorzystana szansa oraz O poezji Zbigniewa Herberta. Niedziela proponuje art. Papież który z miłości służył Polsce oraz Marzenie o Niepodległej.
  11. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.