1. Dziś za udział w nabożeństwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Dziś również gościmy ks. prałata Roberta Mokrzyckiego - proboszcza z parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki, który wraz z wiernymi buduje nową świątynie. Wygłosi on homilię a składka przeznaczona będzie na powstający kościół. Na Mszy o godz. 10.30 poświęcenie okolicznościowej tablicy.
 3. W poniedziałek przypada 7 rocznica śmierci ks. Prałata Stanisława Rydzika. Msza św. w intencji zmarłych proboszczów z Boguchwały o godz. 18.00 a po Mszy modlitwa przy mogile zmarłych proboszczów. Zapraszamy.
 4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 5. W piątek święto św. Andrzeja Apostoła.
 6. W sobotę o godz. 17.30 nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, "czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana". Zmiana tajemnic Róż męskich.
 8. W gablotce zostały wywieszone zapowiedzi przedślubne.
 9. Ogłoszenia społeczne:
  1) Nowe przedszkole terapeutyczne "Zuzia" w Boguchwale przy ul. Sportowej, ogłasza nabór dzieci od lat 2,5. Przedszkole dostosowane jest do potrzeb z zaburzeniami spektrum autyzmu a także innych niepełnosprawności. Pobyt w przedszkolu jest bezpłatny a dziecko otrzymuje kompleksowe wsparcie.
  2) Przypominamy MCK w Boguchwale organizuje akcje charytatywną dla Tomusia, która potrwa od godz. 16.00-18.30. Dochód z imprezy przeznaczony jest na operację rekonstrukcji nóżki oraz rehabilitację 3-letniego Tomusia Chmiel z Boguchwały. Przewidziano niespodzianki od sponsorów, loterię i licytację. Wstęp jako cegiełka - minimalna 20 zł., dzieci do lat 10 bezpłatnie.
  3) Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie zaprasza na badania mammograficzne panie w wieku 50-69 lat. Badania są realizowane bez skierowania. Zgłoszenia od poniedziałku do piątku przy ul. Fredry 9 lub tel. 17 8613605.
 10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które dbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny ul. Suszyckich blok nr 17 i 19 całe (dawne ul. Tkaczowa 146 A i B).
 11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Bóg ze mną był - rozmowa z prof. Lipińskim oraz Czy grozi nam epidemia odry? Niedziela proponuje art. Najstarszy paulin żywa historia oraz Król kosmosu.
 12. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.