1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Okres Adwentu, który ma podwójny charakter. Jest okresem przygotowania do Uroczystości Narodzenia Pańskiego, przez którą wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi. Równocześnie jest okresem oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa na końców czasów. Z obu tych względów Adwent jest okresem radosnego i pobożnego oczekiwania.
  2. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie o godz. 18.00 z homilią. Dzieci prosimy o przynoszenie lampionów, będą też otrzymywać dodatkowe obrazki.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
  4. W czwartek po Mszy wieczornej odwiedzi naszą parafię św. Mikołaj. Rodziców, którzy pragną spotkania ich dziecka z Mikołajem prosimy o przyniesienie daru do zakrystii do czwartku przed Mszą.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w tygodniu pół godziny przed Mszą a w piątek od godz. 17.00.
  6. W piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00.
  7. W sobotę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP - odpust parafialny. Msze św. o godz. 6.30, 11.00 i 18.00. Uroczystej sumie o godz. 11.00 przewodniczyć będzie ks. Mariusza Fijałkiewicza - proboszcza z Lutoryża. Podczas tej Mszy obrzęd poświęcenia medalików dla dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii św.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.
  9. Proboszcz z parafii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki wraz z wiernymi dziękują za złożoną w minioną niedzielę ofiarę na budowę świątyni w wysokości 7344 zł. Bóg zapłać. Również rodzice małego Tomka Chmiela serdecznie dziękują za złożoną ofiarę 6500 zł. na operację. Wyrazy wdzięczności kierujemy do parafian, którzy złożyli ofiarę na ogrzewanie świątyni (21.560 zł). Bóg zapłać.
  10. W dniach 7-8 grudnia w ramach ogólnopolskiej akcji organizowana będzie w sklepie "Biedronka" zbiórka żywności. Zebrany towar będzie przekazany najbardziej potrzebującym rodzinom.
  11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które dbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny ul. Suszyckich blok nr 15 cały (dawny ul. Tkaczowa 146 C).
  12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Bądź mądry daj się zbawić oraz Tacy zwykli ludzie. Niedziela proponuje art. Wolny człowiek niewolnikiem oraz rozmowa z ciężko chorym ks. Pawlukiewiczem.
  13. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.