1. Dziś obchodzimy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Zbiórka na ten cel po każdej Mszy.

2. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie o godz. 18.00 z homilią. Dzieci ale także dorosłych prosimy o przynoszenie lampionów.

3. We wtorek Msza św. z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie o godz. 19.00.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.

5. W piątek całodzienna adoracja NS; od godz. 7.00-17.50.

6. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w czwartek św. Łucji, w piątek św. Jana od Krzyża.

7. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii w sobotę 22 grudnia, szczegóły w przyszłą niedzielę.

8. W zakrystii są do nabycia poświęcone opłatki. Część złożonej ofiary jest przeznaczona dla naszych sióstr oraz na przygotowanie szopki w kościele.

9. Tradycyjnie trwa akcja "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom", której symbolem jest świeca "Caritasu". Ofiara za małą świece 5 zł., za dużą 12 zł. Obok świec znajdziemy "świąteczne torby", które można wypełnić produktami i przekazać do zakrystii lub do wystawionego kosza. Tradycyjnie przed świętami paczki zostaną przekazane najuboższym rodzinom.

10. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone dary podczas zbiórki żywności w sklepie "Biedronka". Zebrany towar będzie przekazany najbardziej potrzebującym rodzinom.

11. Ogłoszenia społeczne:

1) We wtorek o godz. 18.00 w Hotelu "Odeon" odbędzie się zebranie mieszkańców osiedla Boguchwała - Gaj.

2) 16 grudnia w MCK w Boguchwale odbędzie się kolejny Jarmark Świąteczny.

12. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które dbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny ul. Łąkowa nr 2-42 (Stanisław Kułak - Artur Grzelak).

13. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. O Bogu, który nie lubi siły ale podnosi oraz o mężczyźnie , który naprawia kobiety. Niedziela proponuje art. Dać się odnaleźć Bogu.

14. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.