1. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie o godz. 18.00 z homilią. Dzieci ale także dorosłych prosimy o przynoszenie lampionów.
 2. W poniedziałek rozpoczyna się druga część Adwentu skierowana ku Świętom Tajemnicy Wcielenia.
 3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
 4. Również w środę Wieczór Charyzmatyczny w DD Tabor prowadzony przez Wspólnotę Miriam. Rozpoczęcie o godz. 18.00.
 5. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii w sobotę 22 grudnia. Porządek spowiedzi: 9.00-12.00 z przerwą od godz. 10.30-11.00; popołudniu od 15.00-19.00 z przerwą od 16.30-17.30. Eucharystia o godz. 16.30.
 6. W zakrystii są do nabycia poświęcone opłatki. Część złożonej ofiary jest przeznaczona dla naszych sióstr oraz na przygotowanie szopki w kościele.
 7. Tradycyjnie trwa akcja "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom", której symbolem jest świeca "Caritasu". Ofiara za małą świece 5 zł., za dużą 12 zł. Obok świec znajdziemy "świąteczne torby", które można wypełnić produktami i przekazać do zakrystii lub do wystawionego kosza do wtorku. Tradycyjnie przed świętami MOPS i Parafialny Caritas przekażą paczki potrzebującym rodzinom.
 8. W przyszłą niedzielę harcerki z Drużyny Skautów będą rozprowadzać "świąteczne ciasteczka" zbierając na wakacyjny obóz.
 9. W ostatnim czasie trwają prace porządkowe na cmentarzu; przycięto i wycięto część drzewek, krzaków zagrażających nagrobkom i ogrodzeniu, umieszczono dodatkowy kontener na śmieci, zlikwidowany będzie punkt ze śmieciami od strony MEDYKA.
 10. Ogłoszenia społeczne:
  1) W poniedziałek o godz. 18.00 w SP odbędzie się zebranie mieszkańców osiedla Boguchwały Dolnej a w środę w Urzędzie Miasta o godz. 18.00 mieszkańców Boguchwały Górnej.
  2) Dziś MCK w Boguchwale zaprasza na kolejny Jarmark Świąteczny.
  3) W trosce o nasze bezpieczeństwo i zdrowie Zakład Kominiarski będzie oczyszczał i sprawdzał przewody kominowe w dniach od 18-20 grudnia.
 11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które dbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny ul. Łąkowa nr 46-92 (Wiesław Dudek - Wacław Broda). Uwaga ze względu na spowiedź sprzątanie w sobotę od 19.00.
 12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Raport o stanie Kościoła w Polsce oraz Płyta CD z pięknymi kolędami. Niedziela proponuje art. Adwent i co dalej oraz Z życia naszej diecezji.
 13. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.