1. W poniedziałek Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Msza św. tylko rano o godz. 6.30. Podczas wieczerzy wigilijnej towarzyszy nam odczytanie fragmentu Ewangelii o narodzinach Jezusa Chrystusa, modlitwa w intencji rodziny, złożenie życzeń połączone z łamaniem się opłatkiem oraz śpiew kolęd. Tradycyjnie zapraszamy o północy na Pasterkę.
 2. We wtorek 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00. Nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00.
 3. W środę Święto św. Szczepana - drugi dzień świąt. Składka przeznaczona na Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie. Porządek Mszy taki jak w Boże Narodzenie.
 4. W czwartek (27.12) Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00 z obrzędem poświęcenia wina. Jest to dzień imienin Księdza Biskupa Ordynariusza. Msza św. w katedrze o godz. 18.00 pod przewodnictwem Czcigodnego solenizanta. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszego pasterza.
 5. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny Jezusa Maryi i Józefa.
 6. Składamy serdeczne podziękowania siostrze, LSO, Oazie i innym pomocnikom za przygotowanie szopki i wystroju świątyni.
 7. W zakrystii są do nabycia poświęcone opłatki.
 8. Dziś harcerki z Drużyny Skautów rozprowadzają "świąteczne ciasteczka" zbierając na wakacyjny obóz. Okażmy im pomoc.
 9. Pięknie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli dary dla potrzebujących rodzin. W tym roku było ich bardzo dużo. Słowa wdzięczności składamy przede wszystkim w imieniu obdarowanych. Bóg zapłać.
 10. Również serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny ul. Akacjowa nr 77-52 (p. Żarów - p. Bieniasz).
 11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. O bogu i człowieku, którzy spoglądają sobie głęboko w oczy oraz O tym kiedy urodził się Jezus oraz . Niedziela obok artykułów dodała kalendarz z papieżem Franciszkiem płytę CD z kolędami w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego. Oba czasopisma są podwójnymi numerami świątecznymi.
 12. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.