1. W poniedziałek 31 grudnia zakończenie Roku Pańskiego 2018. Msza św. z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym o godz. 15.00. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Pierwszy dzień Nowego Roku. Porządek Mszy taki jak w niedzielę.
  3. W przyszłą niedzielę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Poświecenie kadzidła i kredy. Na Mszy o godz. 12.00 Zespół "Kompanija" przygotował posługę muzyczną. Po tej Mszy ok. 13.15 wyruszy z kościoła w Boguchwale Orszak Trzech Króli przygotowany wspólnie przez MCK, PODR i Szkoły. Po przejściu Orszaku na Rynek czwarta scena poprowadzona będzie przy "Żywej Szopce". Zapraszamy. 
  4. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00.
  5. W piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00.
  6. W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca o godz. 17.30.
  7. Ogłoszenie społeczne: Burmistrz Boguchwały oraz MCK zaprasza na spotkanie Sylwestrowe na Rynku i jednocześnie proszą o wyrozumiałość mieszkańców okolicznych bloków i domów za związane z tym uciążliwości.
  8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny ul. Akacjowa nr 51b-2 (p. Nowosiad - p. Ziemba).
  9. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską. Przypominamy że z racji tej wizyty w naszej diecezji nie zbieramy ofiar po domach. Wierni mogą złożyć ofiarę na tacę w kopertach. Ofiara w części jest przeznaczona na cele diecezji, parafii i w części dla duszpasterzy. Porządek kolędy: (osobna kartka).
  10. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.