1. Dziś na Mszy o godz. 12.00 Chór parafialny Deo Gloria przygotował posługę muzyczną. Po Mszy koncert kolęd w wykonaniu chórów z Czudca, Niechobrza i Mogielnicy. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
  3. W czwartek po Mszy wieczornej Skauci Europy z ks. Janem zapraszają na czuwanie kolędowe przy żłóbku.
  4. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W sobotę uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego Patrona diecezji. W tym dniu módlmy się w intencji naszej diecezji: wiernych i duszpasterzy. Centralne uroczystości w katedrze o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 Oaza przedstawi spotkanie jasełkowe. Zapraszamy.
  7. Trwają prace kamieniarskie poprawkowe na filarach kościoła.
  8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny ul. Grunwaldzka nr 162-54     (p. Solecki - p. Kornecki).
  9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela proponuje art. Pigmej nasz brat oraz Z życia naszej diecezji. Gość Niedzielny art.; Brama sakramentów oraz obrazek z modlitwą męża za żonę.
  10. Plan wizyty duszpasterskiej
  11. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.