1. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci.
 2. Wyjątkowo w tym miesiącu w pierwszy wtorek miesiąca (5 luty) a nie jak zazwyczaj w drugi, Msza św. z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
 3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
 4. W czwartek na Msze św. wieczorną oraz spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VIII i III Gimnazjum (obecność obowiązkowa).
 5. W tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek św. Agaty, w środę św. Pawła Miki i Towarzyszy.
 6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.
 7. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych w ramach Światowego Dnia Chorych. Prosimy aby rodziny umożliwiły chorym udział w tej Mszy.
 8. DD Tabor zaprasza na rekolekcje z ks. Marianem Rajchlem w dniach 9-10 marca pt. ABC miłości według Prymasa Tysiąclecia". Szczegółowe informacje i zapisy na www.tabor.rzeszow.pl
 9. Ważne informacje na temat rozliczenia e-PIT za 2018 rok w gablotce.
 10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny ul. c.d. Lubomirskiego od Rzeszowa do Szkoły (p. Micał - p. Lib).
 11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny proponuje art. O sensie nagłej śmierci i o potrzebie nawrócenia oraz Katolik za złotówkę. Niedziela art. Relacja ze ŚDM oraz Odkrywanie Zofii Kossak.  
 12. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Stanisław Pryk, w jego intencji wieczne odpoczywanie...
 13. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.