1. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
  2. W piątek święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  3. W dniu 20 lutego o godz. 18.00 w Muzeum Diecezjalnym w Rzeszowie odbędzie się wernisaż wystawy pt. "Miejsce w czasie". Wystawa będzie czynna do 20 marca.
  4. Duszpasterstwo młodzieży organizuje przy parafii oo. Dominikanów warsztaty muzyki liturgicznej w dniach 8-10 marca. Informacje i zapisy na stronie parafii oo. Dominikanów.
  5. Jest organizowana pielgrzymka do Fatimy w dniach od 14.08-20.08 b.r., są jeszcze wolne miejsca. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.
  6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Lubomirskiego (dawna Tkaczowa od Rzeszowa) od p. Piotrowskich - p. Rzeźnikiewicz.
  7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny proponuje art. Dlaczego warto się modlić oraz O tym jak w życiu społecznym szkodzi "fake news". Niedziela art. W obliczu rosnącego zamieszania o doktrynie Kościoła oraz Testament Jana Olszewskiego.
  8. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Edward Gołąbek, w jego intencji wieczne odpoczywanie...
  9. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.