1. Od najbliższego poniedziałku rozpoczynamy nabożeństwa do św. Stanisława B.M., Patrona naszej parafii. Nabożeństwa będą odprawiane w każdy poniedziałek o godz. 17.45.
 2. Również w poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie LSO. Zapraszamy także nowych chłopców którzy pragną podjąć posługą przy ołtarzu a rodziców prosimy o dopilnowanie ich obecności.
 3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do sakramentu pokuty w tygodniu pół godziny przed Mszą oraz w piątek od godz. 17.00.
 5. W piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00.
 6. W sobotę nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca o godz. 17.30.
 7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.
 8. Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie zaprasza chłopców szkół średnich, studentów oraz wszystkich stawiających sobie pytanie o kształt swojego życia na dzień skupienia dla rozeznających powołanie. Spotkanie będzie miało miejsce w Seminarium  3 marca. Rozpoczęcie o godz. 9.30.
 9. W piątek przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy cierpieli i oddali życie za Polskę.
 10. W środę 6 marca tj. w Środę Popielcową Rekolekcjami Wielkopostnymi rozpoczniemy przeżywanie Wielkiego Postu. W przyszłą niedzielę podamy szczegółowy program. Rekolekcje poprowadzi o. Roman Woźnica - klaretyn. Prosimy wiernych o modlitwę w intencji rekolekcji.
 11. Ogłoszenie społeczne: W poniedziałek 25 lutego w Gminnej Bibliotece w Boguchwale inauguracja wiosennego semestru Uniwersytetu Aktywni Plus. W programie min. promocja książki "Klaudiusz Angerman - patriota i społecznik" oraz występ Zespołu Buen Kamino. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Natomiast w piątek kolejne spotkanie z historyczną i społeczną spuścizną rodziny Angermanów o godz. 12.00. To spotkanie skierowane jest szczególnie do grup szkolnych. Dyr. Biblioteki zaprasza.
 12. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Lubomirskiego (dawna Tkaczowa od Rzeszowa) od p. Ziobro - p. Rusinek.
 13. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny proponuje art. O Bogu, który nie znudził się człowiekiem oraz Poruszająca historia o Marcie Obregoń. Niedziela zaprasza do art. Ściany, które krzyczą oraz Poradnik rodzinny.
 14. W tym tygodniu zmarli nasi parafianie; Anna Niedziałek, Jerzy Lencewicz, Irena Książek, Aleksander Ziemba. W ich intencji wieczne odpoczywanie...  
 15. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.