1. W poniedziałek nabożeństwa do św. Stanisława B.M., Patrona naszej parafii o godz. 17.45. a po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 2. We wtorek spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
 3. W czwartek spotkanie animatorów prowadzących kandydatów do bierzmowania o godz. 17.00 w salce katechetycznej.
 4. W środę 6 marca - Środa Popielcowa. Rozpoczynamy Wielki Post - czas, w którym przez słuchanie Słowa Bożego, pokutę i czynną miłość bliźniego Kościół przygotowuje się do Świąt Paschalnych. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej; Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30 z udziałem dzieci i o 19.00 dla dorosłych oraz Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 5. W Środę Popielcową rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne pt. "Radość i pokój w Duchu Świętym", które poprowadzi o. Roman Woźnica - misjonarz klaretyn. Porządek Mszy w tym dniu z obrzędem posypania głów popiołem: 6.30, 9.00, 18.00, 20.00. (pozostała część programu rekolekcji na osobnej kartce).
 6. W piątek 8 marca Droga Krzyżowa ulicami Rzeszowa. Rozpoczęcie o godz. 18.00 pod Krzyżem Ofiar Komunizmu na Placu Śreniawitów.
 7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.
 8. Ogłoszenie społeczne: MCK w Boguchwale zaprasza na obchody Dnia Kobiet; w piątek o godz. 18.00 spotkanie z dietetyczką, w sobotę o godz. 11.00 o samoobronie w niedzielę o godz. 16.00 Koncert. Ilość miejsc ograniczona. Zaproszenia w MCK.
 9. Dziś po Mszy św. ministranci pomagają ojcu p. Marcina chorego na stwardnienie rozsiane w zebranie ofiary na kosztowną rehabilitację. Zachęcamy do okazania pomocy.
 10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. ks. Pelca i Henryka Straszewskiego. Sprzątanie wyjątkowo w sobotę po Mszy o godz. 12.00.
 11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny proponuje art. Pęknięte serce oraz Stan normalności o łasce uświęcającej. Niedziela zaprasza do art. Szczyt w Watykanie oraz Popielcowe bramy do Zmartwychwstania.
 12. W tym tygodniu zmarli nasi parafianie; Natan Bojda i Józefa Szeliga. W ich intencji wieczne odpoczywanie...  
 13. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.