1. W poniedziałek nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M., Patrona naszej parafii o godz. 17.45. a po Mszy wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
 2. We wtorek o godz. 19.00 Msza św. z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie.
 3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS. W tym dniu przypada rocznica wyboru Ojca św. Franciszka. Módlmy się za naszego papieża.
 4. W czwartek 14 marca o godz. 18.00 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie odbędzie się debata poświęcona dylematom społecznym XXI wieku. Udział wezmą min. pan prof. Mieczysław Ryba oraz ks. prof. Paweł Bortkiewicz.
 5. Również w czwartek o godz. 17.00 spotkanie AK z dwóch dekanatów w Boguchwale w salce katechetycznej.
 6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej; Drogi Krzyżowej w środę o godz. 17.30 z udziałem dzieci w piątek o godz. 17.30 i 19.00 dla dorosłych oraz Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 7. Caritas diecezji rzeszowskiej tradycyjnie przekazuje skarbonki "Jałmużna Wielkopostna" dla każdej rodziny. Zebrane ofiary podczas Postu przeznaczone będą dla chorych dzieci. Skarbonki są na stolikach pod chórem.
 8. Ogłoszenie społeczne:
  1) W poniedziałek 11 marca Zarządy Osiedli Boguchwała zapraszają na zebrania mieszkańców; Osiedla "Centrum" na godz. 17.00 do MCK, Osiedla "Gaj" na godz. 19.00 do sali Hotelu "Odeon". Porządek zebrań na afiszach.
  2) Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Rzeszowie prowadzi zapisy do bezpłatnych szkół policealnych, liceum ogólnokształcącego dla dorosłych po zawodówce, po podstawówce. Zajęcia w systemie zaocznym. Kontakt ul. Piłsudskiego 40 lub www.zak.edu.pl.
 9. Rodzina p. Marcina chorego na stwardnienie rozsiane składa wielkie Bóg zapłać za pomoc okazaną w zeszłą niedzielę (3340 zł.) i zapewnia o modlitwie.
 10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. ks. Józefa Klimczaka oraz c.d. ul. Lubomirskiego łącznie z Domem Nauczyciela.
 11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny proponuje art. Dialog to miłość - recepta na dobre małżeństwo oraz Droga Krzyża - co robić w noc niepokoju. Niedziela zaprasza do art. Instytut piękności - niezwykła historia oraz Bezdomność jak wada serca.
 12. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.