1. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania NMP, Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 6.30, 9.00 i 18.00. Zachęcamy wiernych do duchowej adopcji poczętego dziecka (deklaracje na stoliku pod chórem). O 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M.
 2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 3. W piątek o godz. 19.00 Droga Krzyżowa z udziałem młodzieży przygotowującej sie do bierzmowania i ich rodziców. Podczas nabożeństwa obrzęd wręczenia krzyża.
 4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej; Drogi Krzyżowej w środę o godz. 17.30 z udziałem dzieci w piątek o godz. 17.30 i 19.00 dla dorosłych oraz Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Podczas Gorzkich Żali tradycyjnie taca przeznaczona na przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu.
 5. Caritas diecezji rzeszowskiej tradycyjnie przekazuje skarbonki "Jałmużna Wielkopostna" dla każdej rodziny. Zebrane ofiary podczas Postu przeznaczone będą dla chorych dzieci. Skarbonki są na stolikach pod chórem. Natomiast Parafialny Zespół Caritas rozprowadza "Baranki Wielkanocne" w cenie 5 zł. Ofiara ma charakter jałmużnej dla potrzebujących rodzin.
 6. Dziś po Mszy wieczornej ok. 18.40 rozpoczynamy Kurs dla narzeczonych przygotowujących sie do małżeństwa. Zapraszamy.
 7. Przypominamy, że w poniedziałek 25 marca Na cmentarzu Rzeszów Wilkowyja symboliczny pogrzeb dzieci utraconych. Msza w kaplicy o godz. 17.00 pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego.
 8. Rekolekcje Trzeźwościowe od 05-07.04. 2019 r. w Niechobrzu. Zapisy pod nr. 17 8635963.
 9. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie zaprasza na dni otwarte od 6 kwietnia do 11 maja. Szczegóły na stronie Ośrodka: www.blind.krakow.pl
 10. Jest organizowana w maju poszerzona oferta pielgrzymki do Medjugorje. Szczegóły w gablotce.
 11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu o ta posługę w naszej świątyni prosimy rodziny z ul. ks. Żytkiewicza blok 12.
 12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny proponuje art. Imperium sługi oraz O wyrzucaniu starego kwasu w art. Polowanie na okruszki. Niedziela zaprasza do art. Uśmiech w sercu oraz Więzienie to nie tylko kraty.
 13. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.