1. W poniedziałek 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M.
  2. We wtorek 2 kwietnia przypada 14 rocznica odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła II.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  4. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piąte i sobota miesiąca. Spowiedź w tygodniu pół godziny przed Mszą św. a w piątek od godz. 17.00.
  5. W piątek z posługą sakramentalną odwiedzą chorych od godz. 8.00 ks. Krzysztof i ks. Wojciech a ks. Proboszcz w sobotę.
  6. W sobotę Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca o godz. 17.30.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż męskich. Składka na cele diecezjalne.
  8. Również w przyszłą niedzielę wilczki ze skautingu zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych, którego dochód przeznaczony jest na biwak.
  9. DD TABOR w Rzeszowie zaprasza na rekolekcje "Jak pokonywać własne lęki", w dniach 5-7 kwietnia br. Ćwiczenia duchowe poprowadzi o. Józef Augustyn SJ. Zapraszamy szczególnie osoby, które doświadczają stanów lękowych.
  10. 12 kwietnia (piątek) o godz. 19.00 z parafii Księży Pijarów wyruszy Męska Droga Krzyżowa . Szczegóły na plakacie.
  11. Ponawiamy zaproszenie do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej; Drogi Krzyżowej w środę o godz. 17.30 z udziałem dzieci w piątek o godz. 17.30 i 19.00 dla dorosłych oraz Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.00. Podczas Gorzkich Żali tradycyjnie taca przeznaczona na przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu.
  12. Kino "Zorza" zaprasza na film "Miłość i Miłosierdzie". Film ujawnia nieznane dotąd fakty i dokumenty o kulcie Bożego Miłosierdzia i misji św. Siostry Faustyny Kowalskiej.
  13. Dziś po Mszy wieczornej ok. 18.40 Kurs dla narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa. Zapraszamy na plebanię.
  14. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu o tą posługę w naszej świątyni prosimy rodziny z ul. ks. Żytkiewicza blok 14.
  15. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny proponuje art. Obyśmy szczęśliwi byli oraz O tym jak sobie poradzić ze zdradą małżeńską i dodatek Ziołowa apteczka. Niedziela zaprasza do art. Antykatolicka kampania pod pretekstem oraz Pożyczone oczy.
  16. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.