1. W poniedziałek 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M.
  2. We wtorek o godz. 19.00 Msza św. z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.
  5. Dziś wilczki ze skautingu zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych, którego dochód przeznaczony jest na biwak.
  6. 12 kwietnia (piątek) o godz. 19.00 z parafii Księży Pijarów wyruszy Męska Droga Krzyżowa . Szczegóły na plakacie.
  7. Ponawiamy zaproszenie do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej; Drogi Krzyżowej w środę o godz. 17.30 z udziałem dzieci w piątek o godz. 17.30 i 19.00 dla dorosłych oraz Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.00.
  8. W przyszłą niedzielę 14 kwietnia Niedziela Palmowa Poświęcenie palm na każdej Mszy św.. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza młodych do Parku Papieskiego i katedry o godz. 11.00. Natomiast wieczorem o godz. 19.00 w Niechobrzu Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu blisko 80 aktorów.
  9. Kino "Zorza" i "Helios" zapraszają na film "Miłość i Miłosierdzie". Film ujawnia nieznane dotąd fakty i dokumenty o kulcie Bożego Miłosierdzia i misji św. Siostry Faustyny Kowalskiej.
  10. Wystawiono kosz na dary dla ubogich rodzin z naszej parafii aby im pomóc godnie przeżyć święta.
  11. Ogłoszenie społeczne:
    1) 11 kwietnia w czwartek o godz. 19.00 w Hotelu Odeon zebranie wyborcze mieszkańców Boguchwała - Gaj. 2) MCK w Boguchwale zaprasza na w Niedzielę Palmową na Jarmark Wielkanocny od godz. 10.00.
  12. Dziś po Mszy wieczornej ok. 18.40 Kurs dla narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa. Zapraszamy na plebanię.
  13. Trwają prace w kościele związane z wymianą oświetlenia. Przepraszamy za małe utrudnienia i dziękujemy za składane ofiary na rzecz tych prac.
  14. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu o tą posługę w naszej świątyni prosimy rodziny z ul. ks. Żytkiewicza blok 16.
  15. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny proponuje art. O młodości i starości oraz film fabularny na DVD o Ignacym Loyola. Niedziela zaprasza do art. Przy stole z papieżem oraz z Życia naszej diecezji.
  16. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.