1. IV Niedziela Wielkanocy rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
 2. Przypominamy, że dziś na Mszy św. o godz. 10.30, dzieci z kl. III przystąpią do I Komunii św. Msza św. z godz. 12.00 jest przesunięta na godz. 12.30.
 3. Dzieci komunijne będą przeżywać swój biały tydzień wdzięczności za dar Eucharystii.
 4. W poniedziałek 13 maja rozpoczynamy tegoroczne Nabożeństwa fatimskie. Tego wieczoru Mszy św., homilii i nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. Krzysztof Golas. Nabożeństwo majowe w tym dniu po Mszy św. będzie połączone z fatimskim.
 5. We wtorek święto św. Macieja Apostoła. Jest to też drugi wtorek miesiąca a zatem Msza św. o godz. 19.00 z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie.
 6. W środę Nowenna do MB nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 7. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli Patrona Polski.
 8. Nabożeństwa majowe o godz. 17.30. Dodatkowe nabożeństwa przy kapliczkach w środę o godz. 19.00 ul. Grunwaldzka obok p. Kawy i w piątek o 19.00 ul. Łąkowa. Zapraszamy
 9. Za tydzień składka przeznaczona będzie na działalność Radia VIA.
 10. W przyszłą niedzielę rocznica I Komunii dzieci z kl. IV o godz. 10.30. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na próby w poniedziałek o godz. 16.00 i w czwartek o godz. 18.30. Spowiedź w piątek od godz. 16.30.
 11. 20 maja, 19 rocznica konsekracji Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby. Prosimy o modlitwę w intencji Pasterza naszej diecezji.
 12. Księża saletyni zapraszają do Dębowca na odpust w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.
 13. Ogłoszenie społeczne:
  1) W sobotę 18 maja w PODR w sali A odbędzie się spotkanie z kilkoma kandydatami do Parlamentu Europejskiego.
  2) Centrum Edukacji Ekologicznej w Chmielniku zaprasza uczniów kl. 8 SP i III Gimnazjum na dni otwarte Branżowej Szkoły o specjalności rolnictwo ekologiczne. Spotkania od 18-22 maja.
 14. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje art. Czy wszystko się spełniło o Tajemnicach fatimskich oraz Niebezpieczny zakręt - o sytuacji w Hiszpanii. Niedziela zaprasza do artykułów przedstawiających sylwetki niezwykłych ludzi Kościoła, min. św. Teresę z Kalkuty czy "Bożego zapaleńca ks. Urbańskiego.
 15. Serdecznie dziękujemy rodzinom młodzież od bierzmowania i od dzieci komunijnych za posprzątanie i przygotowanie świątyni do uroczystości oraz złożone dary. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszego kościoła rodziny z ul. Kopernika od Domu Handlowego do końca.
 16. Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli.