1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na działalność diecezjalnego Radia VIA.
 2. W poniedziałek 19 rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby. Prosimy o modlitwę w intencji Pasterza naszej diecezji.
 3. W środę Nowenna do MB nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 4. W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
 5. Nabożeństwa majowe o godz. 17.30. Dodatkowe nabożeństwo w piątek o 19.00 przy kapliczce na ul. Partyzantów u państwa Pecka. Zapraszamy
 6. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Miriam, zaprasza na Wieczór Charyzmatyczny o godz. 18.00 w DD Tabor.
 7. W związku z 99 rocznicą urodzin Karola Wojtyły parafia św. Jana Pawła II w Rzeszowie zaprasza w czwartek 23 maja o godz. 17.30 na Msze św. pod przewodnictwem abp. Mieczysława Mokrzyckiego. Po Mszy wspomnienia o św. Janie Pawle II.
 8. Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazuje cegiełki przeznaczone na wsparcie finansowe organizowanych w ośrodku w Myczkowcach kolonii dla dzieci pochodzenia polskiego z Ukrainy. Cegiełki są do nabycia w zakrystii w cenie 5 zł.
 9. W dniach 21-22 czerwca w Rzeszowskiej Filharmonii odbędzie się Międzynarodowy Kongres "Nauka w służbie życiu" poświęcony zagadnieniom ochrony życia i leczeniu niepłodności. Udział w kongresie jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja do 31 maja. Formularz rejestracji oraz program dostępny na www.naukawsluzbiezyciu.podkarpackie.pl
 10. Wczoraj rozpoczęła się akcja "Dar na Stulecie" dla uczestników stuleci urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków przez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy naszych parafian do włączenia się w ten projekt. Szczegóły na stronie www.darna100.pl
 11. Zostały wywieszone zapowiedzi przedślubne. Gdyby ktoś znał przeszkody dotyczące narzeczonych prosimy o zgłoszenie w kancelarii.
 12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje art. 500 milionów dusz oraz Chodząca miłość - historia człowieka który dla innych porzucił wszystko. Niedziela zaprasza do art. Profanacje w Polsce oraz Globalna ośmiornica.
 13. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu dbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Kolejowa i Domki z ul. Sportowej.
 14. Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli.